Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail:

Відділ комплектування:
E-mail:
тел. 0342 752479

Відділ мистецтва:
E-mail:

Краєзнавчий відділ:
E-mail:

Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31

Графік роботи:

Щоденно: 10:00 - 18:00
Субота - вихідний день
Cанітарний день - останній четвер місяця

Видання творів Степана Процюка у фондах бібліотекиПроцюк С.Травам не можна помирати : роман / Степан Процюк. - К.: Легенда, 2017. - 256 с.

1970-ті роки. Доба арештів, судилищ, самоспалень... Радянська влада, якій зосталося жити два десятиліття, здається могутньою. Дуже мало хто вірить у перспективу її падіння. Незгодні стають жертвами кагебістських провокацій і каральної психіатрії.

Характери в новому романі знаного українського прозаїка абсолютно різні. Різне бачення себе, різна сила волі, а декотрі з героїв іще й перебувають по різні боки барикад. Персонажі Степана Процюка збірні, узагальнені. Але методи й практики, до яких вдавався, нищачи людську особистість, більшовицький режим, показані з документальною конкретністю.

Процюк С. Тотем [Текст] / C. Процюк. - Івано-Франківськ : Тіповіт, 2007. - 192 с.

Роман Степана Процюка «Тотем» - це не замах на суспільні культи чи табу.

Це не демонтаж політичних пам'ятників і не спалювання патріотичних ідеологем.

Це не ода фізично-душевній досконалості і не панегірик здоровому сексу.

Це не антигімн психотропним ілюзіям.

Це не викорінення хворіб нації чи людських неврозів.

Це лише варіант письменницького розуміння - як з усім цим співіснувати та жити...

Процюк С. Завжди і ніколи [Текст]  / С. Процюк. - Брустурів : Дискурсус, 2014. - 216 с.

«Завжди і ніколи» - повне поетичне зібрання творів Степана Процюка, упорядковане з попередніх видань - «На вістрі двох правд» (1991), «Апологетика на світанку» (1996), «Завжди і ніколи» (1999). Збірки виходили в часи легендарної «Нової дегенерації», себто тоді, коли Процюк був поетом, а вірші лилися рікою. І хоч автор віршів уже давно не пише, проте ріка, як ніколи, повноводна, і нині саме час із неї пригубити.

Процюк С. Руйнування ляльки [Текст] : роман / С. Процюк. - К. : Ярославів Вал, 2010. - 278 с.

Письменник, який прописує відчай - це про Степана Процюка - найконтроверсійнішого з сучасних авторів-інтелектуалів. Робить він це вміло, мережачи червоним і чорним, змушує боліти застарілий, подекуди й попсований пергамент наших душ. Проза цього письменника збурює огром пережитого не лише автором, а й кожним із нас.

Процюк С. Серафими і мізантропи [Текст] / С. Процюк. - Івано-Франківськ : Тіповіт, 2002. - 100 с.

У цій книжці зібрані нові повісті та оповідання відомого письменника Степана Процюка. Веремія високих і низьких пристрастей, якнайвідвертіший авторський варіант споглядання таємничого життя людської психіки, випробування героїв коханням-жертовністю, коханням-втечею, коханням-діагнозом...

Для широкого кола читачів.

Процюк С. Тіні з"являються на світанку [Текст] : есеїстика / С. Процюк. - Луцьк : Твердиня, 2011. - 216 с.

Есеїстика Степана Процюка, на думку багатьох критиків і читачів, наділена енергетичним магнетизмом.

У цій книжці письменник пише про страх смерті і втрачене кохання, істерію і хірургічні діагнози.

«Тіні з'являються на світанку» розпочинається екзистенційним натуралізмом, а завершується химерними алегоріями із багатошаровим змістом.

Цей шлях варто пройти самому. Ви будете захоплюватися чи дратуватися, погоджуватися чи заперечувати окремі твердження, але не облишите читання. Бо те, що пише Степан Процюк, стосується кожної і кожного.

Процюк С. Вітроломи [Текст] : повість / С. Процюк . - Київ : Грані-Т, 2015. -  136 с.

Стосунки з батьками - у когось довірливі, а в когось украй непрості... Перша доросла закоханість - це ілюзія, гра гормонів, а чи, може, справжнє кохання на все життя? Перший секс - коли приходить час для нього? Гроші - чому батьки так часто приносять їм у жертву власні таланти і чи виправдана ця жертва? Спокуси і пастки дорослого життя - чи реально не втрапити в жодну з них?

Герої нової повісті відомого письменника-«душезнавця» Степана Процюка - сучасні українські старшокласники, які мріють, закохуються, страждають, помиляються, збиваються на манівці, - проте щиро впевнені в тому, що їм неодмінно вдасться знайти себе в цьому непростому світі.

Процюк С. Інфекція [Текст] : роман / С. Процюк. - Брустури : Дискурсус, 2016. - 202 с.

«Інфекція» Степана Процюка - це жорстокий роман про дефіцит нашої національної імунної системи. Це роман про епідемію, яка наскрізь пронизала суспільство. Тому цей твір - дзеркало-безодня, в яке страшно дивитися. А раптом із його темних глибин випливе твоє обличчя?..

Процюк С.  Канатоходці [Текст] / С. Процюк. - Івано-Франківськ : Тіповіт, 2007. - 302 с.

У «Канатоходдях» Степан Процюк одягає ще одну маску - есеїста. Напевне, вона йому личить. Тим паче, що автор переважно зневажає маски і камуфляжі, намагаючись продиратися до привабливої або потворної, моторошної чи байдужої суті багатьох речей і об'єктів...

Процюк С. Апологетика на світанку [Текст] : поезії / C. Процюк. - Ужгород : Гражда, 1995. - 108 с.

У новій поетичній збірці «Апологетика на світанку» відомий український пост Степан Процюк продовжує драматичні, часом надривно-рефлексуючі пошуки свого героя - рафінованого естета, зануреного у глибини психологічного. Цікаво, що у цій книжці, попри непідробний пафос трагедійного, пробивається надія на справжність людини. В «Апологетиці на світанку» ця надія нероздільна із романтичним прагненням до Грааля та опоетизованим авторським християнством.

Отож, запрошуємо до духовної співпраці з автором!

Процюк С. Аналіз крові [Текст] / С. Процюк. - К. : Грані-Т, 2010. -  144 с.

Чи можливо збагнути природу людських комплексів? Де шукати справжні причини наших найпарадоксальніших учинків, слів, думок? Чому в кожному іноді проступають риси, які нерідко вражають нас самих? Чи психоаналіз - панацея, чи лише перша і не завжди безпечна спроба проникнути в найбільшу таємницю людини - таємницю її психіки?

Усі ці й чимало інших гострих питань порушує на сторінках своєї нової книжки відомий письменник Степан Процюк, який тривалий час активно цікавиться психоаналізом, чи то пак, як він сам це означує, «душезнавством».

Процюк С. Десятий рядок [Текст] / С. Процюк. - К. : Укр. пріоритет, 2014. - 223 с.

Перед вами психологічний трилер, історія жахів, що наче є пасьянсом, який так і не зійшовся для трьох поколінь одного роду. Вистраждана автором мораль і філософія твору буде знахідкою для тих, хто прагне справжнього в розтерзаному й брехливому світі. Для тих, хто шукає й знаходить любов.

Процюк С. Під крилами великої Матері. Ментальний Майдан [Текст] : роман / С. Процюк. - Брустурів : Дискурсус, 2015. - 239 с.

По-перше, цей роман суспільно-історичний - торкається подій Євромайдану. Головний герой хоче, але через хворобу тіла не може бути на Майдані. Чому він так болісно це сприймає? Чого бажає?

Новий роман Степана Процюка - це свідомість доби в "хірургічному" розрізі. Усі нутрощі - напоказ. Моторошно? Звісно! Але тільки так кожен може зрозуміти, чому він такий... Чому на одному плечі сидить невидимий "мамай", а на іншому "ватник"?

Процюк С. Шибениця для ніжності [Текст] : повісті / С. Процюк. - Т. : Джура, 2001. - 200 с.

У цій книзі зібрані повісті відомого письменника Степана Протока. Навколо тематики і проблематики цієї прози у пресі завжди тривали і тривають дискусії. Запрошуємо тебе, читачу, до духовної співтворчості з автором, до подорожі сторінками його читабельної та психологічно-витонченої прози. Для широкого кола читачів.

Процюк С. Жертвопринесення [Текст] / С. Процюк. - Івано-Франківськ : Тіповіт, 2007. - 204 с.

Хочете знати, як може закінчитися боротьба любові і ненависті однієї людини?

Хочете глянути іншими очима на деякі епізоди із життя класиків літератури?

Високе і низьке, людське і нелюдське живуть у романі С. Процюка «Жертвопринесення» у небезпечно близькому сусідстві.

Феміністкам і фанатам «красного письменства» читати не рекомендується.

Процюк С. Трикутник [Текст] : (роман, есе, інтерв"ю) / С. Процюк. - К. : Укр. пріоритет, 2014. - 319 с.

Бермуди людського існування - Любов, Смерть і невблаганний час. Ми не можемо пояснити феномен цих трьох стихій, ми не маємо можливості їм опиратися. Саме про це проза Степана Процюка - письменника для нелінивих, тих, хто має розум і серце, гартовані в горнилі пристрастей і страждань. Тих, хто не вважає своїми предками мавп і прагне бути схожим на Творця, тих, кому це інколи вдається...

Процюк С. Варвари [Текст] : повість / С. Процюк. - Б. м. : Теза, 2016. - 157 с.

Недалеке українське минуле, зображене у психологічній повісті «Варвари», з дикістю радянського тоталітаризму, допитами сільських школярів у каральних органах влади, варварською ненавистю до корінного населення і першим коханням, допоможе тобі краще зрозуміти своїх дідусів і батьків, а відтак себе. Сподіваюся, що ти, юний читачу, не відірвешся від сторінок повісті, безконечно дивуючись і співпереживаючи героям, як і автор «Варварів».

Процюк С. Бийся головою до стіни [Текст] : повість / С. Процюк . -  Луцьк : ПВД Твердиня, 2013. - 200 с.

Степан Процюк енергетичним зарядом своєї творчості створює навколо себе своєрідне силове поле, потрапляючи в яке читач або відмовляється тут перебувати, або, черпнувши з нього силового екстракту, вже ніколи не покидатиме надовго ландшафти внутрішнього світу цього письменника.

Степан Процюк- автор для мужніх, для тих, хто не боїться зазирати у притемнені куточки підсвідомого, знати справжню етимологію людських вчинків, досліджувати тілесність, гріх і форми покути.

Процюк С. Полянами і хмарочосами [Текст] : повість / С. Процюк. - [Б. м.] : Теза, 2016. - 156 с.

Про заплутаний любовний трикутник психологічної повісті «Полянами і хмарочосами» сучасних старшокласників, які закохуються, як і сто чи шістсот років тому, впевнений, буде цікаво прочитати всім, хто закохувався, є закоханим чи невдовзі буде. Кохання і перші зради, образи і розлуки та багато іншого у повісті про любовне життя старшокласників українського міста.

Процюк С. Троянда ритуального болю [Текст] : роман про В. Стефаника / С. Процюк. - Київ : Академія, 2010. -  183 с.

Цей психобіографічний роман є історією загадкового внутрішнього світу і харизми Василя Стефаника. Його манила й переслідувала троянда - символ життя і смерті. Ритуалом власної творчості він прагнув подолати трагізм і суперечності буття. У його житті і творчості чорне та біле, нехтуючи безпекою, часто опинялися поруч.

«Троянда ритуального болю» Степана Процюка - психоаналітичні версії історії загублених кохань, письменницьких страждань, палітра символів, дослідження творчого мовчання як втечі від перевтоми.

Процюк С. Чорне яблуко [Текст] : роман про Архипа Тесленка / С. Процюк. - Київ : Академвидав, 2013. - 192 с.

Роман Степана Процюка «Чорне яблуко» - драматична і зворушлива історія платонічного кохання Архипа Тесленка у складній панорамі його короткого життя.

Процюк С. Маски опадають повільно [Текст] : роман про Володимира Винниченка / С. Процюк. - К. : Академія, 2011. - 301 с.

Його життя - пристрасні, мученицькі і болючі пошуки власної сутності у творчості, громадській діяльності, любовних історіях. Контроверсійне мислення і безмежна творча сміливість, місіонерство і протест зробили його найчитабельнішим письменником свого часу. Були в тому часі і ті, хто вважав його «жахливою дитиною» національної літератури.

Таким постає Володимир Винниченко в романі Степана Процюка «Маски опадають повільно». У цій сміливій художній версії - внутрішній світ і складний шлях героя від ексцентричного невротика, екстравагантного і сенсаційного митця до видатного мислителя, який гідно представив українську літературу у світі.

Процюк С. Марійка і Костик [Текст] / С. Процюк. - Київ : Грані-Т, 2008. - 63 с.

Про кохання Марійки і Костика, здається, знала вся школа. Поза очі їх називали Ромео і Джульєттою. їм заздрили, чинили перешкоди й не хотіли зрозуміти. Однак від того вони ще дужче вірили у своє кохання, а тому ця історія має інший фінал, аніж у шекспірівських героїв. Узагалі ж, до фіналу історії ще далеко. Чи вдасться зберегти закоханим своє почуття і чи стане перше кохання єдиним? Розвиток сюжету читайте в наступній повісті відомого сучасного українського письменника Степана Процюка «Залюблені в сонце. Друга історія Марійки і Костика».

Процюк С. Залюблені в сонце. Друга історія Марійки і Костика [Текст] : повість / С. Процюк. - Київ : Грані-Т, 2008.  - 63 с.

...Минув рік. Перше кохання Марійки і Костика подорослішало разом із героями. Тепер між ними не лише солодкі поцілунки - іноді трапляються отруйно-пристрасні ревнощі та непевно-гіркуваті сварки. Але й це відступає перед всемогутніми словами: «Я люблю тебе!».

Оновлено 18-07-2024
© 2020. ОУНБ iменi I. Франка