Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail:

Відділ комплектування:
E-mail:
тел. 0342 752479

Відділ мистецтва:
E-mail:

Краєзнавчий відділ:
E-mail:

Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31

Графік роботи:

Щоденно: 10:00 - 18:00
Субота - вихідний день
Cанітарний день - останній четвер місяця

Лісовський А. Дорога пізнанняКант зауважив, що книга нагадує дзеркало, в якому читач бачить відображення самого себе. А якщо так - про читача, то про автора можна сказати, що кожна книга - це людський і Божий світ, відображений у дзеркалі авторової душі. Глибока, духовно багата, любляча душа створює таке ж глибоке дзеркало духу, яке відкриває людям світ у всій його складності, красі і трагічності.

Зачарування світом, його таїна, краса і здобутки творчого духу у його пізнанні, успіхи і трагедії людини на шляхах буття знайшли глибоке, оригінальне і переконливе розкриття у поетичному і науковому всесвіті Ольги Слоньовської. Кожен образ і кожна її наукова думка зігріті молодістю душі і здивуванням перед величчю і складністю світу, людини у ньому, і виступають як відповідь на вічний поклик людського духу до пізнання самого себе, світу, добра і любові.

У свій час була висловлена думка про поділ людей на мислителів і художників. Життя уточнює цю думку: кожен мислитель має бути художником, а кожен художник - це насамперед мислитель, та й основою всіх відомих наукових ідей, як правило, були певні образні асоціації, образна думка...

Повний текст статті можна знайти у фондах ОУНБ ім. І. Франка.

Оновлено 15-07-2024
© 2020. ОУНБ iменi I. Франка