Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail:

Відділ комплектування:
E-mail:
тел. 0342 752479

Відділ мистецтва:
E-mail:

Краєзнавчий відділ:
E-mail:

Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31

Графік роботи:

Щоденно: 10:00 - 18:00
Субота - вихідний день
Cанітарний день - останній четвер місяця

Футбол на все життяБабій В. Від „Сокола" до „Бистриці" / Бабій В. - Івано-Франківськ, 2003. - 25 с.

В цій новенькій книжечці коротка історія початку, становлення і нинішнього розвитку богородчанської команди, яка була і „Соколом" і „Дружбою" і „Флоріяном" і знову „Бистрицею".
Присвячується 75-и річчю богородчанського футболу.

Бабій В. Андрій Шевченко - перші вершини. - Івано-Франківськ, 2002. - 88 с.

У книзі на основі публікацій українських періодичних видань, власних спостережень та записів автор дає об'ємний портрет найкращого сучасного українського футболіста Андрія Шевченка. Це перша в Україні спроба такого портрета.
Видання розраховане на масового читача.

Балаш Р. Футбол на все життя / Балаш Р. - Івано-Франківськ : Місто НВ, 2007. - 83 с.
 

В книжці багато матеріалу довідкового характеру, наведено дані про найбільш гучні ігри команди „Маяк", подано прізвища сотень футболістів, що вже само по собі є увіковічненням їхньої пам'яті, віддано данину пошани за спортивні зусилля і досягнення. Автор віднайшов у своєму і в домашніх архівах інших ветеранів підгірського футболу десятки світлин, що вихоплюють із безжальної течії часу щасливі миті футбольного буття.
 
Боденчук В. І. та ін. Золотий м'яч - зіркам футболу / В. І. Боденчук, Ю. В. Бондар, Б. А. Натовський. - К. : УАФР, 1992. - 78 с.

 Автори книжки - відомі спортивні журналісти - розповідають про визначення найкращих футболістів Європи, зокрема, про радянських лауреатів „Золотого м'яча" Льва Яшина, Олега Блохіна та Ігора Бєланова.
Для широкого кола читачів.

Дмитрів Р. В. Хроніка старолисецького футболу (1958-2008) [Текст] : до 50-річчя створення футбольної команди в Старому Лисці / Р. В. Дмитрів. - Івано-Франківськ : [Місто НВ], 2008. - 343 с.

У даному виданні читач знайде чималу кількість цікавих футбольних епізодів та миттєвостей про пам'ятні матчі і гравців, які захищали кольори старолисецької команди. Міститься інформація і про футболістів-земляків, котрі успішно виступали на професійному рівні і тим самим прославляли рідне село.
Видання доповнене добором статистичних матеріалів, містить достатню кількість фотографій.

Серафинецький футбол. - Івано-Франківськ : Місто НВ, 2001. - 56 с.

Ця книжка - плід спогадів колишніх футболістів села Серафинці про їхню футбольну юність, яка складає історію сільського футболу, історію команди, котрій в цьому році минає 65 років. Цій даті і пам'яті футболістів, що в минулому принесли славу серафинецькому футболу, присвячується видання, яке ви тримаєте в руках.

Соломонко В. В. та ін. Футбол: Підручник / В. В. Соломонко, Г. А. Лисенчук, О. В. Соломонко. - К. : Олімп. літ., 1997. - 287 с.

У посібнику розглянуто сучасні науково-методичні та практичні підходи до організації й побудови багаторічного процесу  підготовки футболістів-аматорів. Викладено основи, принципи і зміст спортивного тренування, а також методи навчання і вдосконалення технічної, тактичної, фізичної, психологічної підготовки та планування навчально-тренувального процесу футболістів.
Посібник призначений для футболістів і тренерів аматорських команд, учителів середніх загальноосвітніх шкіл.

Федунків З. Хроніка Бурштинського футболу / Федунків З. - Івано-Франківськ : Лілея НВ, 2006. - 100 с.

Це перше видання про зародження і розвиток футболу в містечку Бурштині на Івано-Франківщині. Воно розповідає про виникнення й спортивні досягнення любительських футбольних колективів, становлення команди майстрів, містить підсумкові таблиці виступів місцевих футболістів в офіційних змаганнях.
Довідник розрахований на численну армію бурштинських шанувальників футболу та гостей міста.

Футбольна династія Думанських. - Івано-Франківськ : Місто НВ, 2007. - 87 с.

Книга розповідає про футбольну родину Думанських. Її засновниками були брати Іван та Степан, гравці найсильнішої довоєнної команди Станіславова - „Ревери". Любов до футболу передалася синам Івана Максимовича - Мирославу та Євгенові.
У книзі використано матеріали книг „Lwow I Wilno w ekstraklasie" (Катовіце, 1997р.), „Історія львівського футболу" (Львів, 1999р.), „Шахтар. Історія команди" (Донецьк, 2006р.), футбольних довідників Києва та Львова, періодичних видань.

Шегоцький К. В. У грі та поза грою: Спогади футболіста. - 2-ге вид., перероб. і доп. - К. : Здоров'я, 1991. - 280 с.

У книжці відомий форвард і капітан футбольної команди київського „Динамо" розповідає про своє життя у спорті, про славне покоління відомих майстрів шкіряного м'яча, ділиться досвідом тренерської роботи, розмірковує про шляхи подальшого розвитку футболу.
Для широкого кола читачів.

Оновлено 21-06-2024
© 2020. ОУНБ iменi I. Франка