Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail:

Відділ комплектування:
E-mail:
тел. 0342 752479

Відділ мистецтва:
E-mail:

Краєзнавчий відділ:
E-mail:

Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31

Графік роботи:

Щоденно: 10:00 - 18:00
Субота - вихідний день
Cанітарний день - останній четвер місяця

Щасливий у праціПрезентація шостої і сьомої книг монографічного серіалу академіка Володимира Качкана „Хай святиться ім'я твоє" зі­брала в обласній науковій універсальній бібліотеці ім. І. Франка наукову і творчу еліту Івано-Франківська. Промовці (начальник управління культури облдержадміністрації Роман Іваницький, про­ректор Прикарпатського університету ім. В. Стефаника Богдан Остафійчук, письменник Степан Пушик, краєзнавець Петро Арсенич, критик Євген Баран, мистецтвознавець Володимир Ба­ран, професори Івано-Франківської державної медичної акаде­мії Романна Волосянко, Ірина Купновицька, Степан Геник) го­ворили про титанічну працю автора монографії, величезну джерельну базу його наукових досліджень, які відкривають нашим сучасникам імена славетних українців і допомагають зберігати пам'ять про них.

Слово академіка, лауреата багатьох премій, завідувача кафед­ри українознавства Івано-Франківської медакадемїі Володимира Кач­кана було сповнене вдячності до всіх, хто поруч з ним у творчос­ті, науковій діяльності і в житті. Розкриваючи секрети своєї твор­чої праці, він торкнувся багатьох проблем, притаманних, сьогод­нішній науці і літературі. Говорив і про принизливе для письмен­ника вишукування коштів на видання своїх книжок, і про мізерні тиражі видань, і про недоступні для пересічного читача ціни на монографії. Поділився і своїми задумами стосовно наступних то­мів монографічного серіалу. Зокрема повідомив, що спробує зі­брати своєрідну антологію одного листа, де буде використана епістолярна спадщина видатних українців, які відійшли у вічність.

„Я щасливий у праці, з друзями і родиною", - сказав на завершення зустрічі Володимир Качкан, приймаючи вітання з на­годи виходу його нових книг, які, до речі, вже є в багатьох бібліотеках світу.

Неоніла СТЕФУРАК

// Галичина. - 2004. - 27 трав.

Оновлено 03-02-2023
© 2020. ОУНБ iменi I. Франка