Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail:

Відділ комплектування:
E-mail:
тел. 0342 752479

Відділ мистецтва:
E-mail:

Краєзнавчий відділ:
E-mail:

Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31

Графік роботи:

Щоденно: 10:00 - 18:00
Субота - вихідний день
Cанітарний день - останній четвер місяця

Книги, які об’єднують всіхУнікальна презентація відбу­лася минулого тижня у при­міщенні обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Фран­ка. Тут зібралася величезна кількість письменників, митців, музикантів, мистецтвознавців на презентацію книги Володимира Качкана „Хлопці, як соколи", при­свяченої творчості відомого не лише в Україні, але й далеко за її межами гурту „Соколи".

Чим саме прославилися „Со­коли", пояснювати не треба. Більшість з нас пам'ятають 90-ті роки і перші концерти цього гур­ту, репертуар якого складали на той час повстанські і стрілецькі пісні.

І книга Володимира Качкана містить розповіді про родовід Михайла та Івана Мацялків, окре­мий розділ присвячений Марії Шалайкевич, інший складають відгуки світової мистецької пре­си про концертну діяльність „Соколів".

На жаль, головного персона­жа книги вже немає серед нас. Трохи більше року минуло, як Івана Мацялка не стало. Тому книга є особливо актуальною і по­трібною зараз, поки ще жива па­м'ять народу про один із найкра­щих голосів української естрад­ної пісні нашого часу. Звісно, ви­дання досить дороге, але це ви­правдовує і якість друку, і величезний фотоматеріал, і, звісно, написана ніби на одному поди­ху розповідь. Такі книги об'єднують усіх небайдужих до справжньої української пісні.

Любов ЗАГОРОВСЬКА

// Станіславська газета. - 2008. - 13 листоп.

Оновлено 03-02-2023
© 2020. ОУНБ iменi I. Франка