Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail:

Відділ комплектування:
E-mail:
тел. 0342 752479

Відділ мистецтва:
E-mail:

Краєзнавчий відділ:
E-mail:

Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31

Графік роботи:

Щоденно: 10:00 - 18:00
Субота - вихідний день
Cанітарний день - останній четвер місяця

\"Заочний абонемент\" Гете-Інституту в УкраїніЗ 2005 року Івано-Франківська обласна універсальна наукова бібліотека ім. І.Франка розпочала співпрацю з Гете-Інститутом в Україні.


В 2011 році було запроваджено спільний проект «Сучасні ілюстрації книжок Німеччини», в рамках якого проводилися різноманітні заходи щодо популяризації німецькомовних видань, німецької культури та інформації про Гете-Інститут взагалі. Результатом активної діяльності проекту стало створення Клубу розмовної німецької мови Deutsch Club, де збираються всі зацікавлені у вивченні німецької мови та отриманні можливості більше довідатися про Німеччину.


У червні 2012 року у відділі літератури іноземними мовами бібліотеки було відкрито Дитячий куток, де діти можуть пограти у настільні ігри, почитати дитячі німецькі книги, позайматися виготовленням чогось цікавого з матеріалів, наданих Гете-Інститутом в Україні.


Працівники бібліотеки постійно беруть участь в семінарах та тренінгах, які проводяться Гете-Інститутом, де мають можливість обмінятися досвідом з колегами та краще організувати роботу по обслуговуванню відвідувачів проекту.


З жовтня 2012 року в бібліотеці розпочне свою діяльність проект «Заочний абонемент», де будуть представлені сучасні німецькомовні матеріали щодо мовознавства, літературознавства, права, економіки, психології, дизайну, методики викладання німецької мови як іноземної та багато іншої інформації.

Подальша інформація:

http://www.goethe.de/ins/ua/kie/wis/bib/ukindex.htm

http://www.goethe.de/ins/ua/kie/wis/bib/fer/ukindex.htm

Оновлено 19-05-2024
© 2020. ОУНБ iменi I. Франка