Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail: Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31


Графік роботи:

Щоденно: з 10 - до 19 години
В неділю: з 10 - до 18 години
Субота - вихідний день
Останній четвер місяця - санітарний день.


Енциклопедія Сучасної України

Бреславська-Кемінь СвітланаНародилася 1969 року в м. Калуші Івано-Франківської області. Закінчила філологічний факультет Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника. Викладала українську мову та літературу в школі с. Іза Хустського району Закарпатської області. На даний час працює в університеті.

Почала друкуватися в обласній та республіканській пресі з 1982 року. Її поезії були вміщені в альманасі «Вітрила 88», а новели та переклад з польської - в часописах «Четвер 93» та «Перевал». Авторка наукових статей з літературознавства та валеології, а також поетичних збірок «Два кроки до раю», «Переступи поріг...», «Вниз головою».

 6 жовтня 2015 року в Івано-Франківській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. І. Франка відбулася презентація поетичної збірки калуської поетеси Світлани Бреславської-Кемінь «Переступи поріг...» Модератор зустрічі - прикарпатська поетеса Марія Микицей.

       Збірка «Переступи поріг...», за яку Світлана Бреславська-Кемінь отримала премію, умовно поділена на три розділи: чорне - війна, яка змушує українців страждати; біле - світ уяви, мрій, фантазій; сіре - реальний простір, дорогий кожному світ сім'ї, родини, роду і народу, рідної української землі.

 

Переступи поріг...

Пожовклі образи

і стіл,

і білосніжна скатертина.,

калачики, цвітуть на підвіконні,

і муха б'ється

монотонно в шибку...

                                  Світлана Бреславська-Кемінь.

 

Оновлено 17-03-2020
© 2020. ОУНБ iменi I. Франка