Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail:

Відділ комплектування:
E-mail:
тел. 0342 752479

Відділ мистецтва:
E-mail:

Краєзнавчий відділ:
E-mail:

Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31

Графік роботи:

Щоденно: 10:00 - 18:00
Субота - вихідний день
Cанітарний день - останній четвер місяця

Бойко Мирослав ОлексійовичЗаслужений працівник сфери послуг України, дійсний член Академії будівництва України, Почесний працівник туризму України, повний Кавалер Орденів «За заслуги» III, II і I ступенів, володар почесної відзнаки «Автор», засновник фірми «Надія», винахідник.

 У листопаді 2004 року зустріч в рамках засідання Інтелектуального клубу творчих особистостей «Галицькі кмітливці» з Мирославом Олексійовичем Бойко відбулася не зовсім традиційно, а в ТзОВ «Фірма Надія», яку він очолює.

Він народився 16 липня 1951 р. в с. Копанки Калуського району Івано-Франківської області.

Закінчив Калуський хіміко-технологічний технікум та Івано-Франківський інститут нафти і газу. Пройшов трудовий шлях слюсаря Калуського металургійного комбінату, майстра, старшого майстра, начальника цеху, головного інженера Калуського монтажно-заготівельного заводу, головного інженера ремонтно-будівельного тресту і заступника начальника обласного управління комунального господарства. Творчі організаторські здібності особливо розкрилися на посаді керівника фірми «Надія».

Для запрошених на творчу зустріч була проведена виробнича екскурсія. Пишність і блиск, смак і стиль - ось що побачили учасники, ось якими є характеристики готельно-ресторанного комплексу - обличчя міста Івано-Франківська.

Вони також ознайомилися з унікальними інформаційними і рекламними розробками, проспектами, високоякісними послугами, які надаються підприємством у сфері відпочинку, туризму, готельної індустрії і великим вибором виготовлених за власними рецептурами і технологіями продуктів.

А за цією красою і комфортом, асортиментом послуг і продукції - прогресивні форми господарювання, понад 100 нових робочих місць, сучасна технічна оснащеність, управлінські технології, десятки винаходів і раціоналізаторських пропозицій, власна школа передового досвіду, стажування працівників за кордоном, співпраця з канадськими фахівцями, неабиякі особисті якості господарника-новатора М. О. Бойка.

 Його добрі справи, серед яких благодійна діяльність, це підтримка винахідництва і раціоналізації краю.

Династія Бойко

6 липня 2012 року у конференц-залі ТзОВ «Фірма «Надія» відбулось чергове засідання Інтелектуального клубу творчих особистостей «Галицькі кмітливці». Директор ОУНБ ім. І. Франка Людмила Бабій презентувала учасникам зібрання книгу голови обласної організації ТВР України Богдана Середюка «Династія галицьких кмітливців в «Надії».

 Це видання продовжує серію Етюдів про галицьких кмітливців і разом з тим започатковує новий авторський проєкт - «Нариси творчості винахідницьких династій Прикарпаття».

У книзі автор розкриває сторінки життя і творчого зростання династії фахівців-винахідників готельно-ресторанного комплексу «Надія» - Мирослава Олексійовича Бойка, його дружини - Надії Миколаївни, дочки - Маргарити.

Мирослав Бойко

Авторитетною постаттю у винахідницьких колах Прикарпаття є Мирослав Бойко, у творчому доробку якого є кілька десятків винаходів і раціоналізаторських пропозицій, сотні економічних, управлінських, технічних рішень.

Створив один з найбільших готельно-туристичних комплексів на Прикарпатті, який надає першокласні послуги, виробляє високої якості продукцію, відновлює і розвиває кращі традиції кулінарного мистецтва, пропонує робочі місця, різноманітні послуги пропонують конференц-зал, бізнес-центр, туристична фірма.

Надія Бойко

Неповторний стиль готельно-ресторанного комплексу створила і удосконалює Надія Бойко - винахідник, фахівець готельного і туристичного бізнесу, Почесний працівник туризму України.

Надія Бойко вміло організовує туристичний напрямок діяльності фірми, розробляє святкові тури, пропонує участь у різноманітних дійствах мешканців Карпат, дає можливість гостям краю сповна пізнати всі їх принади, відкрити родзинки цього чарівного куточка України.

Двома десятками патентів захистила власні винаходи і корисні моделі з рецептур ковбасних і кондитерських виробів, промислові зразки з рекламної продукції.

Велике значення надає професійній майстерності персоналу: очолює школу передового досвіду, організовує професійні конкурси, стажування фахівців за кордоном, впровадження досягнень зарубіжних фахівців.

Створюючи портретні нариси династії винахідників фірми «Надія», автор збірки робить акцент на великому значенні родини у формуванні творчої особистості.

Маргарита Бойко

Генеральна директорка фірми «Надія», Кращий винахідник серед жінок, Заслужена працівниця сфери послуг України (2010), докторка філософії в економіці: «Найціннішим капіталом нашої компанії є команда, для якої важлива самореалізація, а також не тільки професійний, але й особистий розвиток. Ми просто з душею робимо те, що в нас найкраще виходить, те, що ми любимо. Атмосфера і позитивні емоції - невід'ємний елемент нашої роботи. А щира гостинність фірми «Надія» - це наше кредо, стан душі, натхнення щодня».

Розробляє основні напрямки розвитку фірми та впроваджує їх у життя.

У доробку жінки-винахідниці є корисні моделі, промислові зразки, знаки для товарів і послуг, ексклюзивні тури по Карпатах, нові тури по Україні та за її межами.

Серед авторських проєктів Маргарити Бойко - конкурс дитячого малюнка, присвяченого святу Великодня. На матеріалах конкурсу вона підготувала і видала книгу «Подаруй ми писаночку». Цей проєкт було відзначено премією вченого, фахівця в галузі маркетингу Філіпа Котлера. Ідея конкурсу дитячого малюнка була визнана кращим прикладом для підручника Філіпа Котлера та Гарі Армстронга «Маркетинг. Загальний курс».

Навчає персонал нових технологій, вміло працює з менеджерами готелів, ресторанів, туристичних фірм. Організовує професійні конкурси.

Разом з управлінням освіти і науки Івано-Франківського міськвиконкому реалізувала спільний проєкт «Школа бездоганного європейського етикету», в рамках якого проводилися майстер-класи для сім'ї, молоді, ділових людей на базі єдиного в регіоні ресторану класу люкс.

Творче відношення династії галицьких кмітливців до своєї справи не просто забезпечує комфорт, а передає дух традицій, дух Прикарпаття, і саме це, напевне, допомагає здобувати призові і перші місця в оглядах-конкурсах серед двох тисяч готельних господарств України.

22 квітня 2019 року відбулася обласна науково-практична конференція «Про результати науково-технічної творчості за підсумками 2018 року та основні завдання на 2019», приурочена Всесвітньому дню книги і авторського права та Міжнародному дню інтелектуальної власності. Підведення підсумків обласного огляду створення та використання об'єктів інтелектуальної власності «Науково-технічна творчість Прикарпаття-2018» визначило переможців у 15 номінаціях, серед яких:

-        Бойко Маргарита Мирославівна - «Кращий генератор ідей».

Сучасна фірма «Надія» - багатогалузеве підприємство, яке більше 25 років успішно працює на ринку готельно-ресторанних та туристичних послуг, включає в себе готель «Надія», ресторан «Надія» (3 зали з національною та європейською кухнею, літня тераса-гриль), власне виробництво кондитерських, кулінарних та м'ясних виробів (Кондитерський, Кулінарний Доми та Дім м'ясних делікатесів «Надія», а також салон краси, парфум-бутік, туристичну фірму).

Поєднавши кращі європейські традиції та українську гостинність, колективу фірми «Надія» вдалося розробити свою власну концепцію створення та надання послуг найвищої якості. Це підтверджують численні нагороди міжнародних сайтів Booking, TripAdvisor, Zoover, Асоціації готельних об'єднань та готелів міст України:

За результатами премії International Hospitality Awards готель «Надія» визнано кращим бізнес-готелем *** Європи 2018 р.;

  • Міжнародна премія International Hospitality Awards «Найкращий бізнес-готель *** Cхідної Європи» у 2016р.;
  • Нагорода «Guest Review Award 2018» з рейтингом готелю 9,2 від сайту Booking.com.
  • Сертифікат якості від найбільшого у світі сайту для мандрівників TripAdvisor;
  • Переможець Всеукраїнської туристичної професійної програми «Кришталевий лелека» в номінації «Найкращий готель»;
  • Нагорода «Визнання року» від журналу МІСТО в номінації «Улюблена торгова марка» міста Івано-Франківськ;
  • Переможець премії лідерів економічного розвитку «Тріумф-2016» у номінації «Найкраща місцева марка»;
  • Переможець всеукраїнського конкурсу «100 кращих товарів України».

 

 

 

Оновлено 12-06-2024
© 2020. ОУНБ iменi I. Франка