Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail: Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31


Графік роботи:

Щоденно: з 10 - до 19 години
В неділю: з 10 - до 18 години
Субота - вихідний день
Останній четвер місяця - санітарний день.

Бойко Мирослав Олексійович 

Традиційно засідання Інтелектуального клубу творчих особистостей  відбуваються в ОУНБ ім. І. Франка, а з керівником-винахідником, Заслуженим працівником сфери послуг України, повним Кавалером орденів України "За заслуги" Мирославом Олексійовичем  Бойком  зустріч проходила безпосередньо в ТзОВ „Фірма "Надія", яку він очолює.

М.О. Бойко народився 16 липня 1951 р. в с. Копанки Калуського району Івано-Франківської області.

Закінчив Калуський хіміко-технологічний технікум та Івано-Франківський інститут нафти і газу. Пройшов трудовий шлях слюсаря Калуського металургійного комбінату, майстра, старшого майстра, начальника цеху, головного інженера Калуського монтажно-заготівельного заводу, головного інженера ремонтно-будівельного тресту і заступника начальника обласного управління комунального господарства. Творчі організаторські здібності особливо розкрилися на посаді керівника фірми "Надія".

Для запрошених на творчу зустріч була проведена виробнича екскурсія. Пишність і блиск, смак і стиль  - ось що побачили учасники, ось якими є характеристики готельно-ресторанного комплексу - обличчя міста Івано-Франківська.

Вони   також ознайомилися з унікальними інформаційними і рекламними розробками, проспектами, високоякісними послугами, які надаються підприємством у сфері відпочинку, туризму, готельної індустрії і великим вибором виготовлених за власними рецептурами і технологіями продуктів.

А за цією красою і комфортом, асортиментом послуг і продукції - прогресивні форми господарювання, понад 100 нових робочих місць, сучасна технічна оснащеність, управлінські технології, десятки винаходів і раціоналізаторських пропозицій, власна школа передового досвіду, стажування працівників за кордоном, співпраця з канадськими фахівцями, неабиякі особисті якості господарника-новатора М.О. Бойка, добрі справи, серед яких варта наслідування його благодійна діяльність, підтримка винахідництва і раціоналізації краю.

 

Оновлено 19-05-2021
© 2020. ОУНБ iменi I. Франка