Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail: Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31


Графік роботи:

Щоденно: з 10 - до 19 години
В неділю: з 10 - до 18 години
Субота - вихідний день
Останній четвер місяця - санітарний день.


Енциклопедія Сучасної України

Підведення підсумків Року англійської мови в Україні9 грудня 2016 року відбувся Круглий стіл за підсумками проведення Року англійської мови в Україні, який пройшов в Івано-Франківському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій за активної участі Івано-Франківської ОУНБ ім. І. Франка.

   В Круглому столі брали участь Волошинський Б.І., директор центру, Романишин І.М., доцент кафедри англійської філології Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника, Жирик Л.І., заступник директора обласної бібліотеки, Яковенко Л.І., завідувач навчально-методичного кабінету центру, Надворняк Я.М., завідувач  навчально-методичного відділу центру та слухачі тематичного постійно діючого семінару "Англійська мова", працівники структурних підрозділів обласної державної адміністрації.

     Обговорювалися питання необхідності вивчення англійської мови, адже у найближчому майбутньому саме вона має стати критерієм для прийому на державну службу. Була представлена інформація про результати виконання заходів з проведення Року англійської мови в центрі; про використання ресурсів мережі Інтернет та бібліотек області для вивчення англійської мови - саме такою була тема лекцій Жирик Л.І., яка впродовж року в рамках співпраці бібліотеки з центром надавала інформацію щодо даного питання. Також учасникам Круглого столу було представлено друковані видання бібліотеки, приурочені Року англійської мови в Україні. А це - вебліографічний покажчик "Інтернет-ресурси для самостійного вивчення англійської мови" та пам'ятка користувачу "Англійська мова для державних службовців", підготовлених та виданих відділом літератури іноземними мовами Івано-Франківської ОУНБ ім. І. Франка.

      Відбувся обмін думками щодо проведення тематичного семінару "Англійська мова" та ролі англійської мови у професійній діяльності. Піднімалося питання потреби у навчанні англійської мови державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування. Для цього Романишином І.М. було розроблено нову навчальну програму, згідно якої 2 групи по 10 слухачів пройшли навчання і отримали сертифікати.

      На завершення Року англійської мови всі учасники Круглого столу прийшли до спільної думки, що цей Рік - це тільки початок, адже знання іноземної мови дає великі можливості, які допоможуть вивести вітчизняних чиновників на новий рівень міжнародної комунікації.

 

Оновлено 19-09-2019
© 2017. ОУНБ iменi I. Франка