Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail: Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31


Графік роботи:

Щоденно: з 10 - до 19 години
В неділю: з 10 - до 18 години
Субота - вихідний день
Останній четвер місяця - санітарний день.


Енциклопедія Сучасної України

Вічно живе твоє слово: Шевченко і сьогодення9 березня в Івано-Франківській обласній універсальній бібліотеці ім. І. Франка відбулося Шевченкове свято, проведене спільно з Фундацією регіональних ініціатив, громадською молодіжною організацією (керівник – Галина Іванців).

На свято зібралися молоді люди, які вшановують слово українського Кобзаря - Тараса Шевченка. Серед них - студенти вищих навчальних закладів міста Івано-Франківська, мешканці міста. Вони читали твори поета, декламували його вірші, співали пісні на слова Т. Шевченка.

Шевченкове слово має великий вплив на формування світогляду усіх поколінь, в тому числі й молоді. Учасники заходу читали свої власні поезії та прозу, до написання яких надихнуло вічно живе Тарасове слово, необхідність  формування громадянської та загальнокультурної компетентності, виховання почуття гордості за Україну і за її національного героя.

Особливого настрою додав гість заходу - соліст гурту «Сни Дріади» Тарас Бойчук, який заспівав пісню на слова поеми «Кавказ» Тараса Шевченка,  музику до якої написав сам. Звучав цікавий стиль виконання, адже стиль гурту включає в себе широкий спектр рок-звучання: пост-гранж, альтернативу, ню-метал, пост-рок.

Проведений захід ще раз засвідчив - творчість нашого генія не втрачає своєї актуальності, вона цікава для усіх поколінь українців.

Оновлено 19-09-2019
© 2017. ОУНБ iменi I. Франка