Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail: Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31


Графік роботи:

Щоденно: з 10 - до 19 години
В неділю: з 10 - до 18 години
Субота - вихідний день
Останній четвер місяця - санітарний день.


Енциклопедія Сучасної України

«Активні громадяни» в обласній бібліотеці8-13 грудня 2015 року в Івано-Франківській ОУНБ ім. І.Франка на базі регіонального тренінгового центру та інформаційно-ресурсного центру «Вікно в Америку» проходили три тренінги, участь в яких взяли 60 осіб – активні громадяни міста Івано-Франківська, які мають бажання змін та розвитку місцевої громади.

Тренінги проводили сертифіковані фасилітатори від Британської Ради в Україні - Олеся Архіпова та Анна Мельничук. Шість днів вони працювали з учасниками трьох груп і навчали тонкощам створення і написання соціальних проектів та продуктивній командній роботі над їхніми ідеями. Як результат, кожний учасник має можливість написати свій власний проект і отримати міні-грант на суму 15 тис. гривень від Британської Ради (на конкурсних умовах).

Усі учасники отримали сертифікат про проходження тренінгу.

«Активні громадяни» - програма Британської Ради для молоді у галузі міжкультурного діалогу і соціального розвитку. Проект стартував у 2009 році та реалізується більш ніж у 40 країнах Близького Сходу, Північної Африки, Європи, Південної та Східної Азії. Мета проекту полягає у сприянні соціальним змінам і забезпеченні сталого розвитку шляхом створення і розбудови мережі молодих лідерів із залученням молодіжних організацій, які є рушіями реформ у своїх громадах та надання їм знань та навичок, що сприятимуть побудові відносин між людьми на засадах рівності та рівних можливостей, поваги до різноманіття, вміння вести безконфліктний діалог.

В Україні проект розрахований на розвиток знань та навичок, які б сприяли міжкультурному діалогу.

 

Оновлено 17-03-2020
© 2020. ОУНБ iменi I. Франка