Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail: Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31


Графік роботи:

Щоденно: з 10 - до 19 години
В неділю: з 10 - до 18 години
Субота - вихідний день
Останній четвер місяця - санітарний день.


Енциклопедія Сучасної України

Візит Консула США Ніколь Тобін в Івано-Франківську ОУНБ ім. І.ФранкаКонсул Сполучених Штатів Америки Ніколь Тобін відвідала Івано-Франківську ОУНБ ім. І.Франка та виступила з презентацією про диверсифікаційну візу (Зелену картку, Green Card) та проблеми візового шахрайства. Зустріч відбувалася 8 жовтня 2015 року в інформаційному центрі «Вікно в Америку».

У ході презентації пані Тобін пояснила процес отримання диверсифікаційної візи США. Вона зупинилася на основних етапах процесу та пояснила, що потрібно зробити, щоб процес отримання візи був чітким, прозорим, без необхідності сплати додаткових коштів. Пані Тобін також розповіла про проблему візового шахрайства.

Відвідувачі заходу, які виявили бажання заповнити реєстраційну форму для участі в лотереї, мали змогу скористатися комп'ютерами центру "Вікно в Америку" та зробити це за допомогою пані Ніколь Тобін та її асистента Інни.

Також пані Тобін відповідала на інші питання, пов'язані з існуючими процедурами отримання диверсифікаційних віз США та надавала індивідуальні консультації тим, хто їх потребував.

А ще несподіванкою стали подарунки від консульського відділу Посольства США в Україні - це футболки та горнятко з логотипом лотереї.

 

Оновлено 17-03-2020
© 2020. ОУНБ iменi I. Франка