Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail: Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31


Графік роботи:

Щоденно: з 10 - до 19 години
В неділю: з 10 - до 18 години
Субота - вихідний день
Останній четвер місяця - санітарний день.


Енциклопедія Сучасної України

Літні табори «Світ без кордонів»Вже традиційно у відділі літератури іноземними мовами Івано-Франківської ОУНБ ім. І.Франка в рамках проекту «Вікно в Америку» проходять літні табори «Світ без кордонів», які проводяться спільно з локальним комітетом AIESEC - міжнародної молодіжної громадської організації, що об’єднує студентів та нещодавніх випускників ВНЗ із метою розвитку лідерського та професійного потенціалу молодих людей та позитивного вкладу в суспільство.

«Cвіт без кордонів» - національна соціальна освітня програма для розвитку дітей, націлена на розвиток лідерства серед українських школярів через спілкування зі студентами з різних країн, надання їм платформи для прийняття рішень про майбутнє і допомоги в ідентифікації цінностей, сильних і слабких сторін, особистих та професійних цілей.

Цього року активними учасниками - модераторами зустрічей є представники з Єгипту, Туреччини та Китаю. Молоді люди проводять з українськими школярами рольові ігри, ігри, які сприяють вивченню англійської мови, учні дивляться фільми англійською мовою, спілкуються, обговорюють цікаві актуальні питання сьогодення.

Також працівники відділу розповіли про діяльність інформаційно-ресурсного центру «Вікно в Америку», представили школярам фонди центру, ігри та електронні пристрої.

Літні табори триватимуть впродовж 10 днів, а це - чудова нагода пізнати багато нового, цікавого та корисного.

 

Оновлено 17-03-2020
© 2020. ОУНБ iменi I. Франка