Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail: Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31


Графік роботи:

Щоденно: з 10 - до 19 години
В неділю: з 10 - до 18 години
Субота - вихідний день
Останній четвер місяця - санітарний день.


Енциклопедія Сучасної України

Конкурс Goethe-Institut в Україні «коМIКС з класиків»В Івано-Франківській ОУНБ ім. І.Франка в рамках співпраці з Goethe-Institut в Україні з 16 лютого до 30 березня 2015 року тривав конкурс “коМікс з класиків”, метою якого було випробування фантазії та креативності читачів.

   У бібліотеці дуже полюбляють комікси та вважається, що за допомогою графічних та мальованих історій можна по-новому коротко, емоційно та творчо переповісти найцікавіші твори німецької літератури!
   Учасники конкурсу за цей період вибрали у фондах Заочного абонементу книгу німецького автора та створили на обраний твір свій власний комікс на одній сторінці. Це був перший етап конкурсу - регіональний, за підсумками якого були вибрані роботи-переможці і направлені до Goethe-Institut у Києві, де журі визначить переможців національного конкурсу (1, 2 і 3 місця) та підіб'є підсумок голосування у Фейсбуці. Роботи будуть оцінюватись митцями, бібліотекарями, авторами та редакторами українських видавництв.
  Учасниками конкурсу "коМІКС з класиків" стали: студенти кафедри німецької філології та кафедри іноземних мов Прикарпатського Національного університету імені В. Стефаника та учні Івано-Франківського міського центру дитячої та юнацької творчості (директор - І.Волинська, викладачі - О.Серебріян, Н.Олексів).
  Тож тепер очікуємо на підведення підсумків національного конкурсу і нагородження переможців, яке відбудеться урочисто у відділі літератури іноземними мовами Івано-Франківської ОУНБ ім. І.Франка, в якому діє проект Заочний абонемент, спільний з Goethe-Institut в Україні. А наразі до Вашої уваги - роботи учасників!

 

Оновлено 16-07-2019
© 2017. ОУНБ iменi I. Франка