Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail: Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31


Графік роботи:

Щоденно: з 10 - до 19 години
В неділю: з 10 - до 18 години
Субота - вихідний день
Останній четвер місяця - санітарний день.


Енциклопедія Сучасної України

Семінар „Соціальні ініціативи та розвиток місцевої громади”20 лютого 2015 року Івано-Франківська ОУНБ ім.І.Франка, інформаційно-ресурсний центр “Вікно в Америку” (вул.Незалежності,46) та Київський ресурсний центр для випускників запрошує на регіональний захід в Івано-Франківську, прогресивному сучасному теплому місті, яке стрімко розвивається - семінар «Соціальні ініціативи та розвиток місцевої громади». Спікерами заходу будуть:

Юрій Филюк - підприємець, керівник компанії "23 ресторани", ідейний засновник проекту "Тепле місто", який дав надзвичайний поштовх розвитку ініціатив міста та регіону, пропагує ідею не тільки створення бізнесу, але і збереження соціальної відповідальності.

Анна Крисюк - голова обласної молодіжної адміністрації Івано-Франківської області, директор ПР-агенції "PR-energy", представник національного проекту "Книга рекордів України", організатор численних молодіжних проектів. Пані Анна поділиться своїм досвідом, розповість, як молодь регіону може долучитись до його покращення. Матимемо шанс обговорити розвиток проекту Ukrainian Investment Dialogue, який займається залученням інвестицій в молодь та побудовою позитивного іміджу України.

Будемо раді вас бачити!

Коли: п'ятниця, 20 лютого, 17:00-19:00
Де: приміщення ресурсно-інформаційного центру "Вікно в Америку", вул. Незалежності 46, м. Івано-Франківськ

Для того, щоб взяти участь, будь ласка, зареєструйтесь за посиланням:http://bit.ly/1Aj9bR4

*Випускникам американських програм обміну, які проживають за межами Івано-Франківська, можливе покриття транспортних витрат.

 

Оновлено 17-03-2020
© 2020. ОУНБ iменi I. Франка