Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail: Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31


Графік роботи:

Щоденно: з 10 - до 19 години
В неділю: з 10 - до 18 години
Субота - вихідний день
Останній четвер місяця - санітарний день.


Енциклопедія Сучасної України

Методична майстерня для вчителів німецької мови29 січня 2015 року у відділі літератури іноземними мовами Івано-Франківської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка в рамках спільного проекту з Goethe-Institut в Україні відбулась методична майстерня для вчителів німецької мови шкіл міста та області.

У першій частині заходу завідувач відділу літератури іноземними мовами Ольга Войтичук розповіла присутнім про співпрацю обласної книгозбірні з німецьким культурним центром та представила фонди «Заочного абонементу» Goethe-Institut в Україні, зокрема видання, які можуть стати у нагоді при проведення уроків та позакласних заходів німецькою мовою.

Методист видавництва Hueber Софія Мажуга провела для учасників заходу семінар «Кооперативні методи навчання на уроці з використанням сучасних підручників видавництва Hueber». Вчителям були представлені навчально-методичні комплекси для початкової та старшої школи, посібники з країнознавства та граматики, методичні матеріали для викладачів, а також новинки видавництва. У практичній частині семінару присутні на конкретних прикладах отримали рекомендації щодо використання друкованих  матеріалів Hueber, а також тих матеріалів, які можна знайти на інтернет-сторінці цього видавництва.

Після заходу всі бажаючі могли особисто познайомитись з фондами «Заочного абонементу»  Goethe-Institut в Україні та попрацювати з виданнями, які їх зацікавили.  

 

Оновлено 16-07-2019
© 2017. ОУНБ iменi I. Франка