Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail: Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31


Графік роботи:

Щоденно: з 10 - до 19 години
В неділю: з 10 - до 18 години
Субота - вихідний день
Останній четвер місяця - санітарний день.


Енциклопедія Сучасної України

Зимовий табір для школярівЗ 13 по 16 січня 2015 року у відділі літератури іноземними мовами Івано-Франківської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка в рамках діяльності дитячого куточка Goethe-Institut в Україні діяв зимовий табір для школярів.

Канікули в школах цьогоріч тривають довше ніж зазвичай, тому бібліотека пропонує для батьків та дітей альтернативу телевізору і комп'ютеру - веселі ігри, розваги, конкурси та майстер-класи у бібліотеці.

Впродовж тижня діти мали змогу щодня дізнаватись багато цікавого: взяти участь у літературному клубі «В гостях у братів Грімм», познайомитись з презентацією найкращих та найоригінальніших бібліотек світу, дізнатись про німецькомовні пошукові системи для дітей.

Для цікавого та змістовного проведення табору бібліотекарям стали у нагоді фонди «Заочного абонементу»  Goethe-Institut в Україні, які мають багато видань, присвячених темі організації дитячого дозвілля. Це, передусім, великий вибір казок, чудово ілюстрованих німецькими художниками, методичні посібники, які пропонують безліч цікавих ігор та конкурсів, а також видання з оригінальними  ідеями для творчих майстерень та майстер-класів.

За кілька днів діти з різних шкіл міста познайомились і потоваришували, щодня у таборі з'являлись нові обличчя, а це - найкращий показник того, що юним відвідувачам сподобалось у бібліотеці. Тож, сподіваємось на нові зустрічі!

 

Оновлено 19-07-2019
© 2017. ОУНБ iменi I. Франка