Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail: Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31


Графік роботи:

Щоденно: з 10 - до 19 години
В неділю: з 10 - до 18 години
Субота - вихідний день
Останній четвер місяця - санітарний день.


Енциклопедія Сучасної України

Інтерактивна студія «Улюблена гра мільйонів»14 грудня 2014 року у відділі літератури іноземними мовами Івано-Франківської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка в рамках діяльності дитячого куточка Goethe-Institut в Україні відбулась інтерактивна студія, присвячена Всесвітньому дню футболу «Улюблена гра мільйонів».

Завідувач відділу Ольга Войтичук розповіла активним відвідувачам дитячого куточка про історію виникнення гри, про країни, які претендують на звання батьківщини футболу, представила виставку за матеріалами німецьких видань. Далі у програмі заходу була подорож німецькомовними сайтами, які містять безліч цікавої інформації про футбол. Учасники заходу взяли участь у чисельних вікторинах, слухали та підспівували пісні німецьких футбольних фанів, читали футбольні жарти.

За результатами конкурсів та вікторин усі учасники стали переможцями, для них працівники відділу організували солодкий стіл. Молоді люди виявили бажання і надалі брати участь у заходах, організованих у рамках співпраці з Goethe-Institut в Україні.

 

Оновлено 16-07-2019
© 2017. ОУНБ iменi I. Франка