Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail: Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31


Графік роботи:

Щоденно: з 10 - до 19 години
В неділю: з 10 - до 18 години
Субота - вихідний день
Останній четвер місяця - санітарний день.


Енциклопедія Сучасної України

Година інтерактивного спілкування26 листопада 2014 року працівники відділу літератури іноземними мовами Івано-Франківської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка провели для учнів обласного ліцею-інтернату для обдарованих дітей годину інтерактивного спілкування «Співпраця ІФОУНБ ім. І. Франка з німецьким культурним центром Goethe-Institut в Україні».

Завідувач відділу Ольга Войтичук розповіла юним відвідувачам про діяльність культурного центру, спільні проекти з обласною книгозбірнею, представила фонди «Заочного абонементу» та нові книги, які нещодавно були подаровані Goethe-Institut в Україні для поповнення німецькомовних фондів обласної бібліотеки. Особливе зацікавлення у гостей заходу викликала розповідь про творчі конкурси та цікаві зустрічі, які організовуються щороку для активних читачів.

Учасники заходу мали можливість отримати відповіді на запитання, а також особисто ознайомитись з літературою, наданою бібліотеці у рамках проекту «Заочний абонемент». Як завжди великим успіхом у юних читачів користувався дитячий куточок, створений у відділі за сприяння Goethe-Institut в Україні, адже у ньому крім книг є й все необхідне для творчого розвитку як, наприклад, ігри та матеріали для творчості.

На завершення зустрічі працівники відділу літератури іноземними мовами висловили щиру вдячність за співпрацю вчителям німецької мови ліцею-інтернату Люкляну Олегу Ігоровичу та Ткач Ользі Володимирівні.

 

Оновлено 16-07-2019
© 2017. ОУНБ iменi I. Франка