Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail: Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31


Графік роботи:

Щоденно: з 10 - до 19 години
В неділю: з 10 - до 18 години
Субота - вихідний день
Останній четвер місяця - санітарний день.


Енциклопедія Сучасної України

Весільні традиції англомовних країн4 листопада 2014 року у відділі літератури іноземними мовами обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка у рамках проекту «Вікно в Америку» відбувся культурно-виховний захід для студентів факультету романо-германської філології на тему «Фактор міжособистісних стосунків у родині для закладення підвалин щасливого подружнього життя».

   Захід розпочався із вступного слова доцента кафедри англійської філології кандидата філологічних наук Карбашевської О. В., яка ознайомила присутніх з особливостями святкування весілля в Америці.  
   Працівники відділу підготували тематичну виставку, присвячену весільним та родинним традиціям і звичаям в англомовних країнах.
   У другій частині заходу відбувся перегляд та обговорення фільму з колекції інформаційно-ресурсного центру «Вікно в Америку».
   Наприкінці зустрічі працівники відділу літератури іноземними мовами висловили вдячність  доценту кафедри англійської філології Оксані Василівні Карбашевській  за тісну співпрацю та сприяння у залученні студентської молоді до читацького активу обласної книгозбірні.

Оновлено 17-03-2020
© 2020. ОУНБ iменi I. Франка