Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail: Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31


Графік роботи:

Щоденно: з 10 - до 19 години
В неділю: з 10 - до 18 години
Субота - вихідний день
Останній четвер місяця - санітарний день.


Енциклопедія Сучасної України

Методична майстерня для вчителів німецької мови11 вересня 2014 року у відділі літератури іноземними мовами Івано-Франківської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка в рамках спільного проекту з Goethe-Institut в Україні «Заочний абонемент» відбулася методична майстерня для вчителів німецької мови міста та області.

Завідувач відділу Ольга Войтичук розповіла про багатолітню співпрацю обласної бібліотеки з німецьким культурним центром, познайомила вчителів з фондами «Заочного абонементу», представила нові надходження, які з'явились нещодавно. Великий інтерес у присутніх викликала нова послуга Onleihe, яку читачам надає Goethe-Istitut в Україні. Onleihe - це електронний сервіс світової мережі Бібліотек Goethe-Institut. Завдяки цьому сервісу читачі мають змогу взяти у користування на обмежений проміжок часу електронні книжки, електронні аудіо-книжки й електронні періодичні видання.

З великим зацікавленням педагоги заслухали інформацію про творчі конкурси, які щорічно оголошує Goethe-Institut, про діяльність дитячого куточка, про різноманітні цікаві та творчі заходи, які проводяться для дітей працівниками відділу.

У другій частині зустрічі вчителі мали можливість переглянути фільм німецькою мовою, а також ближче познайомитись з фондами «Заочного абонементу» та підібрати собі необхідну літературу.

Наприкінці заходу присутні висловили вдячність Goethe-Institut в Україні за чудові матеріали для навчання та викладання німецької мови та зробили запис у книзі відгуків.

 

Оновлено 19-07-2019
© 2017. ОУНБ iменi I. Франка