Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail: Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31


Графік роботи:

Щоденно: з 10 - до 19 години
В неділю: з 10 - до 18 години
Субота - вихідний день
Останній четвер місяця - санітарний день.


Енциклопедія Сучасної України

Літній англомовний табір19 по 29 серпня 2014 року у приміщенні відділу літератури іноземними мовами Івано-Франківської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка в рамках діяльності інформаційно-ресурсного центру «Вікно в Америку» відбувались щоденні зустрічі учасників проекту «English Summer Camp», організованого міським локальним комітетом «AIESEС».

  AIESEC - це міжнародна молодіжна незалежна, неполітична, некомерційна громадська організація, що об'єднує студентів та нещодавніх випускників вищих навчальних закладів з метою розвитку лідерського та професійного потенціалу молодих людей та їх позитивного внеску в суспільство. Її члени цікавляться світовими проблемами, розвитком лідерських якостей та управління.

  Проект «English Summer Camp» спрямований на покращення рівня знання англійської мови для студентів, котрі не мають змоги спілкуватись з носіями мови. Щодня 15 учасників проекту знайомились з новою корисною інформацією: дізнавались про діяльність організації «AIESEС», оволодівали основами ораторського мистецтва та отримували рекомендації щодо досягнення поставленої мети.
  Програмою проекту також були передбачені різні види завдань: вивчення розмовних тем, інтерактивні ігри з новими словами, перегляди та обговорення фільмів і відео англійською мовою, створення книги власними руками, практика виконання англомовних пісень американських авторів. А стажер з Туреччини Ерман познайомив учасників літнього табору з традиціями та звичаями своєї країни.

Оновлено 17-03-2020
© 2020. ОУНБ iменi I. Франка