Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail: Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31


Графік роботи:

Щоденно: з 10 - до 19 години
В неділю: з 10 - до 18 години
Субота - вихідний день
Останній четвер місяця - санітарний день.


Енциклопедія Сучасної України

Методична майстерня для вчителів англійської мови16 та 18 червня 2014 року у відділі літератури іноземними мовами Івано-Франківської ОУНБ ім. І.Франка в рамках проекту „Методична майстерня” (ІРЦ „Вікно в Америку”) відбулися засідання для вчителів англійської мови, керівників гуртків з предмета (спеціалісти, спеціалісти ІІ кваліфікаційної категорії) зі спецкурсу „Комунікативний підхід до викладання іноземної мови”.

       Заходи були організовані спільно з Івано-Франківським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти.
    Методист англійської мови лабораторії суспільно-філологічних дисциплін інституту Косенко Ю. В. виступила з лекцією з даного питання, а головний бібліотекар відділу літератури іноземними мовами Кривенька Т. Р. ознайомила вчителів з ресурсами бібліотеки щодо комунікативного підходу до вивчення англійської мови як іноземної. Також була представлена діяльність центру „Вікно в Америку”, електронні ресурси та англомовні бази даних.
    18 червня в Методичній майстерні лекцію провела представник видавництва Oxford University Press у західному регіоні України Сичивиця Л. М., яка представила вчителям нові посібники з англійської мови, надала методичні рекомендації щодо їх використання у вивченні мови та підготовки учнів до іспитів.

         

Оновлено 17-03-2020
© 2020. ОУНБ iменi I. Франка