Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail: Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31


Графік роботи:

Щоденно: з 10 - до 19 години
В неділю: з 10 - до 18 години
Субота - вихідний день
Останній четвер місяця - санітарний день.


Енциклопедія Сучасної України

Методична майстерня для вчителів англійської мови11 лютого у відділі літератури іноземними мовами Івано-Франківської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І.Франка відбулося чергове засідання Методичної майстерні для вчителів англійської мови, яка діє в рамках проекту „Вікно в Америку”.

  Захід організований для молодих вчителів англійської мови, керівників гуртків з предмета, які проходять кваліфікаційні курси в Івано-Франківському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти.
 Перед фахівцями виступили: методист англійської мови лабораторії суспільно-філологічних дисциплін Юлія Косенко з лекцією „Особливості викладання англійської мови в початковій школі"; представник „Оксфорд Юніверсіті Прес" в Західній Україні Лариса Сичивиця з лекцією „Формування в учнів комунікативної компетенції, що забезпечується лінгвістичним, мовленнєвим і соціокультурним досвідом".
 Працівники бібліотеки ознайомили вчителів  з діяльністю інформаційно-ресурсного центру „Вікно в Америку", заходами, які відбуваються в центрі, можливостями використання його книжкових та електронних ресурсів при проведенні відкритих уроків, засідань гуртків тощо.

Оновлено 17-03-2020
© 2020. ОУНБ iменi I. Франка