Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail: Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31


Графік роботи:

Щоденно: з 10 - до 19 години
В неділю: з 10 - до 18 години
Субота - вихідний день
Останній четвер місяця - санітарний день.


Енциклопедія Сучасної України

Бібліотека – вчителям німецької мови7 лютого 2014 року у відділі літератури іноземними мовами Івано-Франківської ОУНБ ім. І. Франка відбувся захід в рамках співпраці бібліотеки з українсько-німецьким культурним центром «Goethe-Institut в Україні».

   На заході були присутні понад 30 вчителів німецької мови середніх навчальних закладів Івано-Франківської області, яким було представлено проектну діяльність бібліотеки. Особливу увагу було приділено роботі в рамках проектної співпраці з Goethe- Institut в Україні.

   Вчителям підготували презентацію про дану співпрацю, провели огляд літератури з фондів Заочного абонементу, а це - близько 500 сучасних актуальних інформаційних матеріалів з Німеччини і про Німеччину. Це видання різної тематики: методичні посібники для вивчення німецької мови як іноземної, книги для читання, словники, довідники, країнознавчі матеріали, книги для роботи з дітьми різних вікових категорій, німецькомовна преса. Вчителі мали змогу ознайомитися з виданнями ближче, обговорити питання проведення спільних заходів з бібліотекою.

    Також учасників заходу запросили взяти участь в новому конкурсі, оголошеному Goethe-Institut в Україні, а саме - конкурсі книжкових трейлерів «Моя улюблена німецька книжка», з умовами якого можна ознайомитися на сайті обласної бібліотеки.

               

 

Оновлено 16-07-2019
© 2017. ОУНБ iменi I. Франка