Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail: Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31


Графік роботи:

Щоденно: з 10 - до 19 години
В неділю: з 10 - до 18 години
Субота - вихідний день
Останній четвер місяця - санітарний день.


Енциклопедія Сучасної України

Мережевий семінар для вчителів німецької мови18 жовтня 2011р. в рамках спільного проекту обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І.Франка та Гете-Інституту в Україні відбувся захід – семінар для вчителів німецької мови.

Учасникам заходу - 20 вчителям німецької мови Івано-Франківської області та міста Івано-Франківська - було представлено книги з виставки «Сучасні книги Німеччини», серед яких книги сучасних авторів Німеччини, легкі тексти для читання з методичними розробками та завданнями, книги-комікси та книги, видані в стилі pop-up.

Оскільки головними аспектами, які розглядалися вчителями, були країнознавство та методика-дидактика на заняттях з німецької мови, то пропонована література була для них актуальною та корисною. 

У мережевому семінарі взяв участь д-р Лутц Ріхтер, викладач німецької мови з Лейпцигу, який використав у своєму виступі наочні матеріали виставки з питань країнознавства та методичні посібники.

Вчителям також було представлено періодичні видання німецькою мовою, які передплачуються обласною бібліотекою і знаходяться у відділі літератури іноземними мовами.

 

Оновлено 16-07-2019
© 2017. ОУНБ iменi I. Франка