Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail: Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 52-32-31


Графік роботи:

Щоденно: з 10 - до 19 години
В неділю: з 10 - до 18 години
Субота - вихідний день
Останній четвер місяця - санітарний день.


Енциклопедія Сучасної України

Акція „Крок до милосердя” 5-й сезонУ відділі абонементу пройшла тижнева благодійна акція „Крок до милосердя”, яка відбувається щорічно в рамках соціального проекту „Естафета добра і любові” на підтримку людей літнього віку.

З 1 по 7 жовтня, на відзначення Міжнародного дня людей похилого віку, працівники відділу абонементу Оксана Качорак, Ольга Черепович, Олександра Мосорко, Олександра Храпко, Надія Кожак організували ряд заходів: презентували книжкову виставку-пошану та викладку літературних новинок; відвідали вдома читачів, котрі за станом здоров'я самі не можуть приходити за книгами; телефонували тим користувачам, які довгий час не приходять до бібліотеки - вітали їх та запрошували до книгозбірні. Уже традиційно розігрувалася святкова лотерея „Сюрприз у книжці". Головний приз - річна підписка на газету або журнал. Всі, хто завітав до бібліотеки в ці дні, стали учасниками розіграшу - а це понад 70 читачів літнього віку. А ще частували наших статечних відвідувачів солодощами, фруктами.  

Впродовж акційного тижня  було організовано та проведено свято  для підопічних Територіального центру соціального обслуговування, яке відбулося у мистецькій залі бібліотеки. Пісні, музика, танець зробили цей захід теплим і задушевним. Зустріч відбулася завдяки тісній співпраці працівників відділів абонементу, літератури з мистецтва ОУНБ ім. І. Франка та установи, яка є другою домівкою для старших людей - Івано-Франківським Територіальним центром соціального обслуговування.

Акція „Крок до милосердя", цьогоріч, розпочалася раніше - 27 вересня працівники абонементу завітали до Територіального центру соціального обслуговування, де провели літературний вечір „Діалог поколінь" з презентацією виставки „Повернуло літо у осінь".

Меценатами благодійної акції були і залишаються її організатори - працівники відділу абонементу. Відрадно також, що зробили свій внесок в цю добру справу й інші, зокрема, завідувачка відділу літератури іноземними мовами Ольга Войтичук, завідувачка відділу літератури з мистецтва Галина Пристай та працівники цього відділу Марія Демянів та Наталія Дисько.

Хочеться наголосити, що з 2015 р запис у бібліотеку людей літнього віку є безкоштовним.

Світлини

Отож, загальними зусиллями всі ми можемо і повинні робити все, щоб життя людей старшого віку було якіснішим, різноманітнішим, повноціннішим та таким, що приносить задоволення. Саме це і має на меті акція „Крок до милосердя".

 

Оновлено 20-08-2018
© 2017. ОУНБ iменi I. Франка