Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail: Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 52-32-31


Графік роботи:

Щоденно: з 10 - до 19 години
В неділю: з 10 - до 18 години
Субота - вихідний день
Останній четвер місяця - санітарний день.


Енциклопедія Сучасної України

Вітаємо архітекторів України з професійним святом!З нагоди Дня архітектури України у відділі літератури з мистецтва обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка діє книжкова виставка-подорож „Архітектурне зодчество України”.

1 липня - День архітектури України. Це свято для всіх представників професії архітектора.

Архітектура України багатолика, вона, як кажуть, «озвучена дзвонами». Найбільш знаковим для країни було храмове будівництво, яке сягає своїм корінням у часи літописів і Княжої Русі. У ті часи українське зодчество мало своє оригінальне обличчя, яке відбивало багато воєн, духовне зростання і державні злети.

Україна славиться архітектурними пам'ятками світового масштабу. Це, зокрема: Софіївський монастир, Києво-Печерська лавра, Маріїнський палац та багато інших. Всі вони є красномовним свідченням досконалого мистецтва архітектури. Саме там, на цих горищах, у фортецях і замках дихає наша історія, там живе дух нашого народу, там - наші величні надії і невмируща слава.

Найбільшу цінність Івано-Франківської області становлять дерев'яні храми ХVІ-ХХ століть. Вони вражають своєю неповторною архітектурою австрійського та польського періодів.

Сучасні архітектори активно працюють, втілюють в реальність свої сміливі ідеї, використовують новітні технології та оригінальні конструкторські рішення.  

 Традиційно у своє професійне свято архітектори збираються на конференції, на яких вони обговорюють умови і результати своєї практичної діяльності, розглядають проблеми архітектурної освіти, влаштовують творчі дискусії. У цей день організовуються виставки.        Так і у відділі літератури з мистецтва обласної книгозбірні діє книжкова виставка-подорож „Архітектурне зодчество України". Представлені видання ознайомлять читача із багатовіковим розвитком української архітектури.

Щиро вітаємо всіх працівників у галузі архітектури із професійним святом. Бажаємо Вам нових досягнень в справі розбудови України, формування її архітектурного обличчя та збереження історичних надбань.

           

 

 

Оновлено 20-06-2018
© 2017. ОУНБ iменi I. Франка