Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail: Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 52-32-31


Графік роботи:

Щоденно: з 10 - до 19 години
В неділю: з 10 - до 18 години
Субота - вихідний день
Останній четвер місяця - санітарний день.


Енциклопедія Сучасної України

Відділ книгозберігання – назустріч читачам.26 червня 2017 року працівники відділу книгозберігання Івано-Франківської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І.Франка в рамках циклу «Ресурси і послуги відділу книгозберігання» провели інформаційну годину «Респект-зустріч з розумним, добрим, вічним – книгами» для студентів Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника.

  Читачам були представлені видання діячів вітчизняної та зарубіжної науки, культури, літератури, збірники наукових праць та досліджень, галузева та довідкова література, а також періодичні видання, які зберігаються у фондах бібліотеки з 1940-х років.
  Студенти мали можливість побачити та доторкнутися до рідкісних та цінних видань, які занесені до Державного реєстру національного культурного надбання.
  Ознайомилися вони також з авторськими фондами Петра Арсенича, Євгена Паранюка, рукописами (Володимира Грабовецького, Володимира Качкана, Євгена Барана, Володимира Морозюка, Ольги Слоньовської та ін.)
   Фахівці відділу книгозберігання проінформували учасників заходу з процедурою видачі літератури із фондів відділу для опрацювання.
   Така форма роботи із студентською молоддю дозволяє залучати її до книгозбірні, до читання.

Оновлено 18-06-2018
© 2017. ОУНБ iменi I. Франка