Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail: Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 52-32-31


Графік роботи:

Щоденно: з 10 - до 19 години
В неділю: з 10 - до 18 години
Субота - вихідний день
Останній четвер місяця - санітарний день.


Енциклопедія Сучасної України

Використання проектних технологій у вивченні іноземних мов6 червня 2017 року в рамках літніх англомовних таборів у інформаційно-ресурсному центрі “Вікно в Америку” Івано-Франківської ОУНБ ім. І.Франка відбувся країнознавчий захід з учнями школи-гімназії №3 міста Івано-Франківська. До бібліотеки завітали понад 60 учнів з вчителями англійської мови та студентами Прикарпатського Національного університету ім. В. Стефаника, які проходять практику на базі школи-гімназії.

  Керівник центру Жирик Л.І. підготувала презентацію про Сполучені Штати Америки, їхню історію, традиції, символи, систему виборів. Учні подивилися навчальний мультфільм англійською мовою про виборчу систему США, обговорлили його, практикуючи свої знання англійської мови, яку вивчають з першого класу.
  Для студентів це була хороша практика, оскільки ми намагалися використовувати різноманітні методи та форми подачі навчального матеріалу, практикуючи при цьому метод проектів, інформаційно-комунікаційні технології, які допомагають у створенні максимально сприятливих умов для навчання і виховання творчо обдарованих і здібних дітей, збагаченні їх інтелектуального та культурного потенціалу, підготовці молоді до вступу у вищі навчальні заклади. 

 

Світлини

Оновлено 23-05-2018
© 2017. ОУНБ iменi I. Франка