Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail: Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 52-32-31


Графік роботи:

Щоденно: з 10 - до 19 години
В неділю: з 10 - до 18 години
Субота - вихідний день
Останній четвер місяця - санітарний день.


Енциклопедія Сучасної України

Мереживо Великоднього склепінняЗапрошуємо вас, дорогі читачі, завітати у відділ літератури з мистецтва на перегляд низки виставок, які підготували фахівці відділу з нагоди світлого свята Воскресіння.

     Великдень - це одне з найбільших свят усього християнського світу. Це свято очищення душі і тіла.

 

 Івано-Франківська обласна універсальна наукова бібліотека ім. І. Франка в передвеликодній тиждень наповнилась світлом і духовним піднесенням. Тут діють різноманітні книжкові виставки, відбуваються зустрічі, на яких присутні діляться своїми ідеями та передсвятковим настроєм.

Вже стало доброю традицією проведення майстер-класу з писанкарства у рамках Лемкоклубу, що діє при відділі літератури з мистецтва обласної книгозбірні за участі читачів бібліотеки та мисткині Анни Кирпан - художниці, поетеси, дизайнера, етнічної лемкині. Цього року  у передвеликодньому майстер-класі взяли участь понад  50 мешканців краю.
    З нагоди Великодніх свят у рамках етно-центру «Скарбниця духовності» розгорнуто міні-експозицію «З етноскрині Прикарпаття» та книжково-ілюстративну виставку «Українська писанка - традиції та сучасні тенденції».
    Також запрошуємо переглянути виставку «Великодні передзвони» кращих учнівських робіт гуртків загальноосвітніх шкіл, позашкільних навчальних закладів та шкіл-інтернатів області, відкриття якої відбулося 11 квітня. Триватиме до 19 квітня.
    Дорогі читачі, мешканці та гості Івано-Франківщини, вітаємо Вас з прийдешніми Великодніми святами! Нехай ваші серця наповняться світлими почуттями надії і любові, а помисли стануть щирими та добрими! Нехай Воскресіння Господнє допоможе всім нам звільнитися від усього зла і несправедливості, горя і фальші в ім'я торжества правди та світла!  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Оновлено 14-12-2018
© 2017. ОУНБ iменi I. Франка