Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail: Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31


Графік роботи:

Щоденно: з 10 - до 19 години
В неділю: з 10 - до 18 години
Субота - вихідний день
Останній четвер місяця - санітарний день.


Енциклопедія Сучасної України

Переможці обласного Франкового конкурсу отримали відзнаки



В обласній універсальній науковій бібліотеці ім. І.Франка відбулося нагородження переможців обласного конкурсу „Краща бібліотечна виставка”, приуроченого 155-річчю від дня народження великого Каменяра.

З нагоди відзначення ювілею письменника в ОУНБ ім. І. Франка зібралися працівники бібліотечних закладів області, чиї виставки було визнано кращими. Вони мали можливість оглянути представлені матеріали, обмінятися новими ідеями, знахідками, досвідом інноваційних презентацій книжково-ілюстративних виставок.

Відбувся зацікавлений діалог за участю директора обласної бібліотеки Людмили Бабій про значення творчої спадщини Каменяра для розвитку української літератури та суспільства в цілому, завдання бібліотек з популяризації постаті українського Мойсея та його зв'язків з Прикарпаттям.

Йшлося також  про проблеми і досягнення бібліотечної спільноти Івано-Франківщини, про завдання та перспективи розвитку книгозбірень регіону.

Переможці обласного конкурсу отримали відзнаки та грошові премії від обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка, обласного комітету профспілки працівників культури та обласного відділення Української бібліотечної асоціації. Зокрема, дипломами були нагороджені:

       1-е місце

центральна районна бібліотека Тлумацької ЦБС (директор - Пісак Мар'яна Юріївна), бібліотека-філія с-ща Яблунів Косівської ЦБС (завідувачка - Костюк Марія Михайлівна);

       2-е місце

бібліотека-філія с-ща Отинія Коломийської ЦБС  (завідувачка - Дмитришин Ольга Петрівна ), бібліотека-філія с. Підбереж Болехівської ЦБС (завідувачка - Василенко Лідія Миколаївна); бібліотека-філія с. Лолин Долинської ЦБС (завідувачка - Підберезька Любомира Федорівна);

       3-є місце

центральна районна бібліотека Снятинської ЦБС (директор - Будаковська Мирослава Михайлівна), центральна районна бібліотека Богородчанської ЦБС (директор - Краховська Марія Богданівна), бібліотека-філія с. Ріпне Рожнятівської ЦБС (завідувачка - Шолопак Оксана Романівна).

Грамоти за номінаціями отримали:

-  за оригінальну ідею в освоєнні виставкового простору з використанням новітніх технологій (Городенківська центральна районна бібліотека - директор Підлеснюк Марія Михайлівна);

- за позитивний досвід у збереженні історичної спадщини Франкіани

Галицька центральна районна бібліотека (головний бібліотекар відділу обслуговування - Петраш Галина Василівна), Надвірнянська центральна районна бібліотека (завідувачка відділу краєзнавства - Грушевська Раїса Яківна );

- за творчий підхід у відборі краєзнавчих документів до виставки

міська бібліотека № 1 для дорослих м. Коломия (завідувачка - Ковтуник Любов Павлівна),  бібліотека-філія с. Черче Рогатинської ЦБС (завідувачка - Заглевська Марія Дмитрівна), бібліотека-філія с. Татарів Яремчанської ЦБС (завідувачка - Процюк Любов Василівна);

- за нестандартний підхід до створення виставки

бібліотека-філія с. Верхня Калуської ЦБС  (завідувачка - Іващишин Надія Олексіївна), бібліотека-філія с. Черніїв Тисменицької ЦБС; (завідувачка - Данилюк Марія Романівна);

- за використання професійних знахідок

бібліотека-філія с. Криворівня Верховинської ЦБС (завідувачка - Юрнюк Катерина Дмитрівна), центральна міська бібліотека Івано-Франківської ЦБС (бібліотекар I-ї категорії центральної бібліотеки  - Лисенко Людмила Сергіївна);

- за своєрідність тематики представлених матеріалів

міська бібліотека № 2 ж/м Підгірки (завідувачка - Волошин Любов Михайлівна).

Світлини

Оновлено 11-11-2019
© 2017. ОУНБ iменi I. Франка