Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail: Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31


Графік роботи:

Щоденно: з 10 - до 19 години
В неділю: з 10 - до 18 години
Субота - вихідний день
Останній четвер місяця - санітарний день.


Енциклопедія Сучасної України

Середюк Орест ЄвгеновичОрест Євгенович Середюк - вчений-винахідник, доцент кафедри методів та приладів контролю якості та сертифікації продукції Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, автор зразкових витратовимірювальних установок.

О. Є. Середюк народився у 1953 р. у м. Івано-Франківську. Вищу освіту здобув в Івано-Франківському інституті нафти і газу, з ним пов'язав усе наукове та творче життя.

В науковому і творчому доробку О. Середюка - понад 90 наукових праць, більше 20 винаходів захищено патентами та авторськими свідоцтвами України.

Саме ним   вперше в пострадянському інтелектуальному просторі було запропоновано новий тип установок вищої точності - поршневих, здатних працювати в реальному середовищі - природному газі.

Генератор ідей, уміє формувати творчі колективи, працювати із студентською молоддю. Двадцять п'ять випусків дипломованих інженерів-фахівців завдячують йому своїм становленням.

Улюблена справа О.Є. Середюка - фотографія. Сюжети життя, наукової діяльності, творчості  відображені у десяти тисячах світлин, зібраних у домашній фотогалереї.

 

Оновлено 06-12-2019
© 2017. ОУНБ iменi I. Франка