Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail: Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31


Графік роботи:

Щоденно: з 10 - до 19 години
В неділю: з 10 - до 18 години
Субота - вихідний день
Останній четвер місяця - санітарний день.


Енциклопедія Сучасної України

Кірюк Христина ІванівнаПершою ластівкою була зустріч з Христиною Іванівною Кірюк – заступником директора з якості Івано-Франківського обласного об’єднання спиртової і лікеро-горілчаної промисловості.

Х. І. Кірюк народилася 16 серпня 1950 р. в м. Івано-Франківську. Трудову діяльність розпочала  в 1968 р. з посади рецептора аптеки. Згодом працює в Івано-Франківському обласному об’єднанні спиртової і лікеро-горілчаної промисловості, одночасно навчається в Київському технологічному інституті харчової промисловості.

Саме в об’єднанні сформувалась як особистість і пройшла шлях від завідувача лабораторією хлібопекарського цеху до заступника генерального директора з якості.

Вона  – перша жінка в області, удостоєна почесного звання  – “Заслужений винахідник України”. Христина Іванівна з перших слів зачарувала присутніх оповіддю про своє захоплення лікарськими травами, яке в поєднанні із набутими знаннями фармацевта, а згодом і технолога харчової промисловості втілилось в унікальних напоях, хлібопекарських дріжджах, есенціях, ароматизованих і маринадних оцтах.

Горілчані напої, лікери, бальзами, коктейлі, біологічно активні добавки (БАДи) Христини Кірюк здобули більше 50-ти дипломів на вітчизняних виставках і понад 30 – на міжнародних. Торгова марка “Княгинин” визнана Лауреатом Міжнародного рейтингу “Золота фортуна – 98” як еталон якості і вірності старим традиціям.

 З її розповіді, з відповідей на запитання аудиторії, з виступів колег по роботі присутні відкрили для себе неординарну особистість, яка ефективно використовує свій творчий потенціал,  здібності, якими щедро наділила її доля.

„Таїна має властивість молодого вина, яке постійно загрожує розірвати пляшку”, – такий образний епіграф підібрано до  портретного нарису Х. Кірюк укладачем збірки „Етюди про галицьких кмітливців” Б. Середюком.

Оновлено 28-09-2020
© 2020. ОУНБ iменi I. Франка