Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail: Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31


Графік роботи:

Щоденно: з 10 - до 19 години
В неділю: з 10 - до 18 години
Субота - вихідний день
Останній четвер місяця - санітарний день.

Фестиваль під егідою «Князя роси»На Покрову

Фестиваль під егідою "Князя роси"

14-15 ЖОВТНЯ в Івано-Франківську відбувся Всеукраїнський літературний фестиваль імені Тараса Мельничука "Покрова". Захід проводився під патронатом голови облдержадміністрації Михайла Вйшиванюка.

На відміну від минулорічного, тривав не 8 годин, а впродовж двох днів. Літературний фестиваль зібрав творців та шануваль­ників лірики не тільки з Прикарпаття, а й ін­ших областей Укра­їни, їх усіх єднає лю­бов та повага до май­стра поетичного слова з Івано-Фравнківщини Тараса Мельни­чука.

Отже, у читанні-марафоні "Несімо любов Планеті" взяли участь: Галина Петросаняк, Тарас Прохасько, Степан Процюк, Володимир Єшкілєв, Наталя Ткачик, Мирослав Боднар (Івано-Франківськ), Мирослав Лазарук

(Чернівці), Іван Бойчук (Косів), Наталя Пасічник (Львів) та інші.                   

Організатори підготували ще багато інших цікавих заходів, Зокрема, оригінальними вийшли проводи молодого поета Андрія Олексюка на службу у Збройні Сили України. Вони відбувалися у формі читання-марафону за участю Тетяни Запорожець з Іваново-Франківська, Валентини Молдавчук з Ворохти, Богдана Ославського з Коломиї, Максима Сухарського з Ходорова, Катерини Ковальчук з Калуша та інших літераторів. Читання пройшли у культурно-мистецькому центрі "Є". А в арт-кафе "Хрущ на вежі" відбувся літературний поєдинок "Один на один" за участю Олега Лишеги і Тараса Григорчука. У ролі рефері виступав прикарпатський письменник Тарас Прохасько.

Завершальним акордом фестивалю "Покрова" став концерт гурту "Межа мрій".

Станіслав МАЛИЙ

 

Оновлено 23-10-2020
© 2020. ОУНБ iменi I. Франка