Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail: Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31


Графік роботи:

Щоденно: з 10 - до 19 години
В неділю: з 10 - до 18 години
Субота - вихідний день
Останній четвер місяця - санітарний день.


Енциклопедія Сучасної України

ПРЕЗЕНТОВАНО КНИГУ НЕСТОРА ЧИРА   Нещодавно в обласній універсальній науковій бібліотеці ім. І. Франка відбулася презентація поетичної збірки нашого краянина,  члена Національної спілки письменників України, громадсько-політичного діяча Нестора  Чира - "Паморозь дивного світіння".   
   Нестор Чир - лауреат обласних літературних премій ім. Василя Стефаника та ім. Марійки Підгірянки, районної - ім. Надії Попович, депутат Івано-Франківської обласної ради чотирьох демократичних скликань.
  Народився він у Польщі в багатодітній українській селянській родині, яку невдовзі депортували в Україну. Після закінчення школи навчався в Дрогобицькому нафтовому технікумі 3 1960 року проживає в м. Надвірна.
  Пише вірші та оповідання. Нестор Чир є  автором поетичних збірок "Пізнє яблуко мого саду", "Долоні в крапельках дощу", "Калиновий спалах" та інших, а також співавтором декількох книг. Він є незмінним керівником славнозвісної районної літературної студії   «Бистрінь». Нова поетична збірка "Паморозь дивного світіння" - це віршована сповідь поета, росяно чиста і сяйливо щира, в якій автор не лише проникливо ілюструє події, що відбуваються у навколишньому світі та Україні, але і глибоко переживає за їхнє майбутнє. Його вірші сповнені філософських міркувань і пошуків.
// Рідна земля. - 2009. - 16 січ. (№ 2). - С.10.

Оновлено 25-05-2020
© 2020. ОУНБ iменi I. Франка