Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail: Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31


Графік роботи:

Щоденно: з 10 - до 19 години
В неділю: з 10 - до 18 години
Субота - вихідний день
Останній четвер місяця - санітарний день.


Енциклопедія Сучасної України

Друга книжка Нестора Чира   Перша книжка поезій депутата обласної ради трьох скликань, керівника літературної студії «Бистрінь» при редакції газети «Народна Воля» Нестора Чира «Пізнє яблуко мого саду» побачила світ у 1998 році. Зернята отого пізнього яблука виявились плодоносними.
   Цими днями у Коломийському видавництві «Вік» видрукувано наклад у 1000 примірників його другої книжки - «Долоні в крапельках дощу».
   До неї увійшло сто п'ятдесят шість нових поетичних творів, об'єднаними трьома  тематичними розділами: «Вірою і молитвою», «Поклич мене, любове», «Амплітуда серця». У передньому слові літературний критик, член Національної спілки письменників України Дмитро Юсип відзначає високий художній рівень творчості поета, велику соціально-поетичну значимість його віршів.
   Чергова книжка Нестора Чира ще раз засвідчує його відданість традиціям класичного поетичного письма, переконаність в необхідності утверджувати істинно український національний дух; його зрослу майстерність у збагаченні ліричної палітри вишуканістю літературних троп, у підборі яскравих символів для вираження справді безмірної, розмаїтої, загадкової і вічної людської душі, як найвищого дарунку Бога людині. Відчувається, що Нестор Чир ступив на стежку поетичної зрілості, коли життєва мудрість вростає в поетичну риму настільки гармонійно, що нема в ній жодної штучності чи натягнутості. На цій його стежці багато цікавого і незвіданого.
  У «Післямові про автора» письменник-спортсмен Михайло Шиптур дуже проникливо пише про Нестора чира як митця, мужню і багатогранну людину.
  Книжку оформив член Національної спілки художників України Ярема Оленюк.                                                                             
Степан Писуляк
// Нар. воля. - 2001. - 10 квіт.

Оновлено 19-09-2019
© 2017. ОУНБ iменi I. Франка