Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Loading

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail: Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 52-32-31


Графік роботи:

Щоденно: з 10 - до 19 години
В неділю: з 10 - до 18 години
Субота - вихідний день
Останній четвер місяця - санітарний день.


Енциклопедія Сучасної України

Лауреати премії імені Івана Вагилевича Івано-Франківської обласної ради Українського товариства охорони пам'яток історії та культури



Гаврилів Б. Лауреати обласної премії імені Івана Вагилевича / Богдан Гаврилів, Володимир Любінець. - Івано-Франкіськ : Тіповіт, 2011. - 78 с.

1990

  • Полєк Володимир Теодорович - кандидат філологічних наук, професор Прикарпатського національного університету ім. В.Стефаника.

1991

  • Грабовецький Володимир Васильович - доктор історичних наук, професор, академік, завідувач кафедри історії України Прикар­патського національного університету ім. В.Стефаника, заслужений діяч науки і тех­ніки України.

1992

  • Скворій Роман Теодорович - засновник і перший директор Болехівського народного краєзнавчого музею.

1993

  • Арсенич Петро Іванович - доцент Прикарпатського національного універси­тету ім. В.Стефаника, заслужений працівник культури України.
  • Паньків Михайло Ілліч - директор Івано-Франківського крає­знавчого музею, кандидат історичних наук, доцент, заслужений пра­цівник культури України.

1994

  • Твардовський Василь Васильович - краєзнавець-фольклорист, викладач Прикарпатського національного університету ім. В.Стефаника.
  • Никифорук Володимир Михайлович - історик-краєзнавець з м. Городенки.

1995

  • Гаврилів Богдан Михайлович - кандидат історичних наук, до­цент кафедри історії України Прикарпатського національного університету ім. В.Сте­фаника, заслужений працівник культури України.
  • Бурдуланюк Василь Миколайович - кандидат історичних наук, доцент кафедри історії України Прикарпатського національного університету ім. В.Стефаника.

1996

  • Угорчак Юрій Михайлович - директор Народного музею освіти Прикарпаття.
  • Деркач Ігор Миколайович - головний художник Івано-Фран­ківського краєзнавчого музею, заслужений працівник культури України.

1997-1998

  • Капак Микола Миколайович - заступник начальника управ­ління архітектури і містобудування Івано-Франківської обласної державної адміністрації.
  • Харченко Володимир Іванович - самодіяльний художник, краєзнавець з Рожнятівщини.
  • Скрипник Іван Романович - старший науковий співробітник історико-архітектурного музею Скит Манявський.
  • Сімкайло Микола Михайлович - отець-мітрат Івано-Франків­ського катедрального собору Святого Воскресіння УКГЦ.
  • Бурнашов Геннадій Васильович - історик-краєзнавець з м. Івано-Франківська, член Національної спілки письменників України.
  • Виноградник Теофіл Ілліч - юрист-краєзнавець з м. Івано-Франківська, член Всеукраїнської спілки краєзнавців, заслужений працівник МВС України.

2000

  • Любінець Володимир Федорович - заступник голови ради Івано-Франківської обласної організації Українського товариства охорони пам'яток історії та культури, заслужений працівник культури України.
  • Максим'юк Михайло Іванович - директор Битківської школи Надвірняського району, голова районної організації Всеукраїнської спілки краєзнавців.

2001

  • Пархоменко Микола Трохимович - перший заступник голови Головної ради Українського товариства охорони пам'яток історії та культури, заслужений працівник культури України, м. Київ.
  • Головатий Михайло Іванович - краєзнавець, дослідник історії Станиславова, Член Національної спілки краєзнавців України. Почесний працівник туризму, заслужений працівник культури України.
  • Безгачнюк Володимир Васильович - головний редактор Івано-Франківської обласної державної телерадіокомпанії, заслужений журналіст України.

2002

  • Козій Роман Михайлович - головний архітектор м. Долини.
  • Скрипничук Василь Михайлович - кандидат юридичних наук, декан Карпатського факультету Академії муніципального управління.

2003

  • Береговський Олександр Богданович - генеральний директор національного заповідника "Давній Галич", заслужений працівник культури України.
  • Бабій Василь Іванович - історик-краєзнавець, пам'яткознавець, письменник, директор Хмелівської школи Богородчанського району.

2004

  • Федоришин Ольга Семенівна - відповідальний секретар Долинської районної організації Товариства охорони пам'яток історії та культури.
  • Коваль Ігор Миколайович - історик-краєзнавець, викладач Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

2005

  • Головчанська Уляна Олексіївна - старший науковий співробітник Івано-Франківського краєзнавчого музею.
  • Борис Михайло Олексійович - письменник, журналіст, краєзнавець, член Спілки журналістів України.
  • Купчинський Богдан Іванович - історик-краєзнавець, підприємець.

2006

  • Романюк Василь Костянтинович - відповідальний секретар Івано-Франківської організації УТОПІК.
  • Шеремет Олександр Павлович - редактор Івано-Франківської профспілкової газети "Єдність".

2007

  • Дземан Михайло Павлович - відповідальний секретар Тлумацької районної організації УТОПІК.
  • Стулківський Михайло - начальник державної інспекції з контролю за цінами Івано-Франківської області, голова ревізійної комісії обласної організації УТОПІК, член національної спілки краєзнавців України.
  • Харитон Василь Ярославович - науковий співробітник Літературно-меморіального музею Марка Черемшини в м. Снятині. Член НСКУ.
  • Янко Іван Михайлович - директор Добротівської школи Надвірнянського району, історик-краєзнавець.

2008

  • Вітенко Василь Іванович - директор Івано-Франківського видавництва "Тіповіт".
  • Морозюк Володимир Карпович - історик-краєзнавець, член НСПУ, НСЖУ і НСКУ.
  • Губаль Богдан Іванович - доцент інституту мистецтв Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника, заслужений діяч мистецтв України.
  • Гаврилів Іван Михайлович - художник-живописець та оформлювач музеїв.
  • Смірнов Володимир В'ячеславович - завідувач Літературного музею Прикарпаття, член НСКУ.
  • Яцків Любомир Ксенофонтович - голова Рожнятівської районної організації УТОПІК.

2009

  • Давидюк Андрій Зіновійович - начальник органу охорони культурної спадщини управління культури Івано-Франківської обласної державної адміністрації, член НСКУ.
  • Штиркало Ярослав Євгенович - директор Івано-Франківського краєзнавчого музею.

2010

  • Сохан Марія Євстахівна - відповідальний секретар Галицької районної організації УТОПІК.

2011

  • Тимків Василь Миколайович - заступник начальника управління культури Івано-Франківської ОДА, голова обласної організації УТОПІК,кандидат державного управління, доцент.
  • Бігусяк Михайло Васильович - директор наукової бібліотеки Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника, кандидат філологічних наук, доцент.
  • Ткачук Ярослава Юрівна - директор Коломийського національного музею народного мистецтва Гуцульщини і Покуття ім. Й. Кобринського, заслужений працівник культури України.
  • Лесюк Оксана Леонівна - відповідальний секретар Рожнятівської районної організації УТОПІК.
  • Парадовський Іван Степанович - фотокореспондент Рожнятівської районної газети "Новини Підгір'я".
Оновлено 17-08-2017
© 2012. ОУНБ iменi I. Франка

Яндекс.Метрика