Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail:

Відділ комплектування:
E-mail:
тел. 0342 752479

Відділ мистецтва:
E-mail:

Краєзнавчий відділ:
E-mail:

Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31

Графік роботи:

Щоденно: 10:00 - 18:00
Субота - вихідний день
Cанітарний день - останній четвер місяця

Івано-Франківщина туристична: реалії і перспективи






Івано-Франківська область. – Івано-Франківськ : Ладекс, 2000. – 50 с. 
: фотоіл. 

Основні розділи книги: історичний екскурс, культура, освіта, природні ресурси, паливно-енергетичний комплекс, хімічна, легка, лісова, деревообробна промисловість, машинобудування, агропромисловий комплекс, торгівля, банки, транспорт і зв’язок, туризм, інвестиційні проекти.


Івано-Франківщина : туристична енцикл. – [ Б. м. : б. в.],  2008.  – 111 с.

 

У книзі подано описи цікавих туристичних об’єктів Прикарпаття, історичних та архітектурних пам’яток, корисну інформацію для гостей краю про готелі, садиби, ресторани, кафе, колиби, сауни, спорт, розваги, екскурсії, маршрути для походів або прогулянок у гори, маршрути вихідного дня, корисні поради та багато іншого. www.karpaty.info.


Івано-Франківщина туристична. – Івано-Франківськ : [б. в.], 2006. – 10 с. ; фотоіл.

Видання пропонує ознайомитися з мальовничими краєвидами Карпат. Подана коротка географічна характеристика області, інформація про культурну спадщину краю, народні промисли, обласний центр – місто Івано-Франківськ, гірськолижні курорти Прикарпаття: Ворохту, Яблуницю, „Буковель”.

 


Завітайте в Українські Карпати
: путівник. – Коломия : Коломийська друкарня ім. Шухевича, 1999. – 31 с.

Путівник подає коротку інформацію про історію та культуру Українських Карпат, природу, соціально-економічний розвиток, ремесла і народне мистецтво, архітектурні пам’ятки, готелі, ресторани, страви української кухні. Видання ілюстроване.


 

Івано-Франківська область : стислий путівник. – Х. : Біблекс, 2008. – 319 с.

Путівник містить інформацію про Івано-Франківську область, описано 95 цікавих туристичних обєктів: міста, села, памятки природи та історії. Перший розділ розповідає про обласний центр та його найближчі околиці, другий – про місто Галич та передмістя. У третьому розділі йдеться про пам’ятки, розташовані обабіч Дністровського каньйону. Четвертий розділ – це розповідь про Карпатський регіон області, гірськолижні курорти та маршрути для пішохідного туризму.

 

Cобашко В. Гірськими стежками Карпат. Прикарпаття : довід.-путівник / В. Собашко. – Івано-Франківськ : Лілея НВ, 2006. – 296 с.

Пропонована книга  найдокладніший туристичний путівник по Українських Карпатах від кордону з Румунією до Торунського перевалу. Видання подає 110 пішоходних маршрутів різної складності з виходами на маршрути з Івано-Франківської області, наведено поради з облаштування і безпеки мандрівок. Описи маршрутів супроводжуються детальним описом місцевості, місць для привалів, ночівлі та харчування. Звернена увага на можливі небезпечні ситуації і запропоновані поради виходу з них. Описи маршрутів ілюстровані детальними топографічними мапами. 

Голос історії – голос майбутнього : стор. історії Івано-Франківського обл. держ. центру туризму і краєзнавства учнів. молоді. – Івано-Франківськ : Лілея НВ, 2003. – 126 с.

Нариси розповідають про 50-річну історію створення та сьогодення Івано-Франківського обласного державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді, його місце і роль в системі позашкільної освіти України та розвитку дитячо-юнацького туризму на Прикарпатті.



Голобин А. С. Водоспади Карпат. Івано-Франківська область. Косівський та Богородчанський райони : туристичний путівник / А. Голобин, 2004. – Буклет : фотоіл.

Про карпатські водоспади, їх характеристику, місцезнаходження інформує дане видання. 

 

Заповідна перлина Карпат (путівник по Карпатському НПП). – Коломия : Вік,  2003. – 82 с.

Книга містить основні відомості про природні умови Карпатського національного природного парку, історико-етнографічні особливості та основні види діяльності. Окремо наводяться схеми та описи науково- та еколого-пізнавальних маршрутів.


 


Карпатський національний природний парк. – Чернівці : Золоті литаври, 2000. – 7 с.

Карпатський Національний Парк – це природоохоронна, наукова і рекреаційна установа в Українських Карпатах. Книги розповідають про географічне розташування Парку, ландшафтне розмаїття, унікальний рослинний і тваринний світ, лісове та мисливське господарство та про створені за участю громадськості еколого-туристичні маршрути на території КНПП.

На початок      Далі

Оновлено 26-04-2024
© 2020. ОУНБ iменi I. Франка