Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail: Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31


Графік роботи:

Щоденно: з 10 - до 19 години
В неділю: з 10 - до 18 години
Субота - вихідний день
Останній четвер місяця - санітарний день.


Енциклопедія Сучасної України

Співпраця ОУНБ ім. І. Франка з Гете-Інститутом в УкраїніЗ 2005 року наша бібліотека співпрацює з Гете-Інститутом в Україні. За цей час працівники бібліотеки відвідали семінари, організовані бібліотекою Гете - Інституту в Україні, де мали змогу ознайомитися з діяльністю бібліотек Німеччини та з життям німецьких людей зокрема.

Фонди бібліотеки збагатилися 60 виданнями німецькою мовою краєзнавчої тематики, літератури з питань літературознавства, словниками та ін. Є інформаційні видання щодо можливості навчання у вищих навчальних закладах Німеччини.

Понад 10 років Гете-Інститут в Україні передплачує бібліотеці журнал «Deutsсhland», який подає найсучаснішу інформацію про економічне, політичне та культурне життя Німеччини.

Щоквартально бібліотека отримує інформаційний бюлетень Гете-Інституту в Україні щодо заходів, які проводяться бібліотекою в м. Києві.

Івано-Франківською бібліотекою ведеться робота щодо популяризації німецької культури в нашому регіоні. Так, проводилися літературно-мистецькі вечори та наукові читацькі конференції, присвячені творчості Г. Гейне, Й-В. Гете, Ф. Шіллера, організовувалися книжкові виставки до роковин від дня народження видатних діячів Німеччини. До заходів залучаємо викладачів та студентів німецького відділення Прикарпатського національного університету ім. В.Стефаника.

 

Для вчителів німецької мови загальноосвітніх шкіл області проводяться семінари з питань методики викладання німецької мови.             

Оновлено 16-07-2019
© 2017. ОУНБ iменi I. Франка