Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail: Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31


Графік роботи:

Щоденно: з 10 - до 19 години
В неділю: з 10 - до 18 години
Субота - вихідний день
Останній четвер місяця - санітарний день.


Енциклопедія Сучасної України

Відгук...Темою „Народознавство і проблеми духовного відродження України" автор - професор Качкан В. А. - захворів, в доброму розумінні слова, давно, насправді і надовго. Портрети забутих постатей, великих і величних, української культури і науки виписані саме з непохитністю віри автора у незнищеність морального здоров'я народу. А також впевненістю, що немає остаточного безвихіддя, що всього можна добитися, аби лиш бажання. Добитися не чогось суто зовнішнього, а ладу й гармонії в собі самих.

Звертає увагу вправність, з якою виконані портрети забутих діячів. Важка і копітка архівна робота дозволила більш достеменно передати нащадкам, читачам книги внутрішній світ особистостей. А додані фотоілюстрації створюють зовнішні портрети, що робить книгу живою, зримою, повнокровною...

У книзі немає „романтизації", чим грішать інколи окремі автори. Слова виважені, оцінки об'єктивні. А головне - внутрішня співзвучність портретів (мистецьких, політичних) працює на тему, на процеси, які оздоровлюють нині наше суспільне життя.

Авторська концепція реалізується в двох частинах книги „Українське народознавство в іменах...".

 

Оновлено 18-09-2019
© 2017. ОУНБ iменi I. Франка