Пошук
Архіви

Переможці четвертого раунду програми «Бібліоміст»

5 лютого ц.р. програма «Бібліоміст» визначила групу публічних бібліотек України, які пройшли відкритий конкурсний відбір і стали переможцями основного IV раунду конкурсу з організації нових бібліотечних послуг із використанням вільного доступу до Інтернету.

Серед переможців – Галицька центральна районна бібліотека та Більшівцівська, Дубовецька і Залуквянська бібліотеки, а також Тисменицька центральна районна бібліотека, районна дитяча бібліотека, філії у Ямниці, Лисці та Липівці.
У цих бібліотеках до кінця року запрацюють центри вільного доступу до Інтернету та навчання комп’ютерній грамотності. Про це повідомили учасники спільної прес-конференції – заступник Міністра культури України Тимофій Кохан, директор програми «Бібліоміст» Матей Новак, директор Регіональної місії Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) Джед Бартон, генеральний директор Національної парламентської бібліотеки України Тамара Вилегжаніна, Президент Української бібліотечної асоціації Ірина Шевченко.
Фіналісти отримають комп’ютерне обладнання до кінця 2013 р.
Фахівці бібліотек, які долучаться до програми, пройдуть навчання у галузі новітніх технологій та бібліотечних інновацій у Регіональному тренінговому центрі, що діє на базі обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка.

Щиро вітаємо переможців і сподіваємося на успішне впровадження проектів!

Коментарі виключені.