Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail:

Відділ комплектування:
E-mail:
тел. 0342 752479

Відділ мистецтва:
E-mail:

Краєзнавчий відділ:
E-mail:

Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31

Графік роботи:

Щоденно: 10:00 - 19:00
Субота - вихідний день
Cанітарний день - останній четвер місяця

Про невідкладні заходи щодо розвитку бібліотек УкраїниУКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

З метою підвищення ролі бібліотек у розбудові держави, формуванні громадянського суспільства, більш ефективного використання їх інформаційного потенціалу постановляю:
1. Кабінету Міністрів України: вжити заходів щодо створення національної системи електронного інформаційно-бібліотечного ресурсу; під час підготовки проектів законів про Державний бюджет України на наступні роки передбачати збільшення асигнувань на поповнення бібліотечних фондів; вирішити питання розрахунків за охорону, енерго- та теплопостачання бібліотечних закладів; розглянути та вирішити в установленому порядку питання щодо звільнення від сплати мита та митних зборів при ввезенні іноземних документів освітнього, наукового та культурного характеру для поповнення бібліотечних фондів.
2. Міністерствам, іншим центральним органам виконавчої влади, Національній академії наук України та галузевим академіям наук передбачати виділення асигнувань для забезпечення підвідомчих бібліотек новими надходженнями документів, технічними засобами, обладнанням.
3. Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним, Київській та Севастопольській міським державним адміністраціям: вжити невідкладних заходів щодо забезпечення повноцінного функціонування мережі бібліотек, поповнення бібліотечних фондів, оновлення технічних засобів, збереження бібліотечних кадрів, створення їм належних умов праці, побуту, вдосконалення системи матеріального та морального стимулювання; сприяти співробітництву з бібліотеками для забезпечення населення інформацією про діяльність місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування.

Президент України Л.КУЧМА
м. Київ, 22 березня 2000 року
N 490/2000

Оновлено 04-10-2022
© 2020. ОУНБ iменi I. Франка