Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail: Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31


Графік роботи:

Щоденно: з 10 - до 19 години
В неділю: з 10 - до 18 години
Субота - вихідний день
Останній четвер місяця - санітарний день.


Енциклопедія Сучасної України

"Створення регіональних інформаційних порталів та інформаційних центрів на базі регіональних публічних бібліотек України"Проект здійснювався у відповідності до спільної Угоди між Міжнародним фондом "Відродження" та Івано-Франківською обласною універсальною бібліотекою ім. І.Франка(2003-2006рр.). Його реалізація стала одним із провідних напрямків діяльності бібліотеки.

Основне завдання вбачалось у створенні загальнодоступного універсального віртуального регіонального ресурсу шляхом поєднання власних інформаційних ресурсів та регіональних веб-ресурсів, представлення соціально важливої, цікавої інформації краєзнавчого характеру.

Забезпечення якнайширшого оперативного доступу до якісної інформації з різних аспектів та галузей життєдіяльності регіону, покращення та розширення доступу до неї - така мета нашого проекту. Проект посприяв розвитку існуючих і введенню нових інформаційних послуг.

Нашими партнерами стали: Головне управління праці та соціального захисту населення Івано-Франківської облдержадміністрації; Головне управління з питань туризму, євроінтеграції, зовнішніх зв'язків та інвестицій; обласне управління юстиції; управління у справах національностей, міграції та релігій; обласні організації Національних спілок журналістів, художників, Всеукраїнської Спілки краєзнавців, інші установи та організації.

Сайт Мiжнародного фонду "Вiдродження" »

Оновлено 24-08-2019
© 2017. ОУНБ iменi I. Франка