Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail:

Відділ комплектування:
E-mail:
тел. 0342 752479

Відділ мистецтва:
E-mail:

Краєзнавчий відділ:
E-mail:

Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31

Графік роботи:

Щоденно: 10:00 - 19:00
Субота - вихідний день
Cанітарний день - останній четвер місяця

Національний день граматики (США)Керівник центру «Вікно в Америку»  Жирик Л.І. зініціювала і організувала проведення цього заходу, а лідером був Маркіян Тхір, викладач англійської, німецької мов та зарубіжної літератури, кандидат філологічних наук. Він підготував інформацію про граматичні структури англійської мови, систематизував їх, а також сформулював запитання згідно викладеного матеріалу. Учасники мали можливість обговорювати питання, використовуючи подані неправильні дієслова англійською мовою, вводити їх в розмовну мову, відповідати на поставлені запитання, і за результатами відповідей ми змогли визначити переможців і вручити їм призи, надані Посольством США в Україні - тлумачні словники, інформаційні матеріали про США, книги англійською мовою.

Серед учасників заходу були волонтери Корпусу Миру в Україні, американці Томас і Роберт, а також француз Серж з Парижу, який активно проводить засідання клубу розмовної французької мови в бібліотеці, а також відвідує клуб розмовної англійської мови. Іноземці із захопленням брали участь у змаганні, а американці намагалися нам пояснити різницю між британським та американським варіантами мови.

Американський Національний день граматики був заснований Мартою Брокенбург, засновником Товариства сприяння хорошій граматиці в 2008 році. Онлайн-святкування включає в себе конкурси з художньої літератури та поезії, тематичні пісні, електронні безкоштовні вітальні листівки, навчальні матеріали, футболки, фотографії, граматичні поради, граматичні хайку та багато чого іншого. Сайт Дня розповідає про популярні граматичні міфи і містить колекцію коміксів на мовну тему.

 

Оновлено 25-06-2022
© 2020. ОУНБ iменi I. Франка