Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail:

Відділ комплектування:
E-mail:
тел. 0342 752479

Відділ мистецтва:
E-mail:

Краєзнавчий відділ:
E-mail:

Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31

Графік роботи:

Щоденно: 10:00 - 19:00
Субота - вихідний день
Cанітарний день - останній четвер місяця

Семінар “Американські центри в Україні: зміцнюємо мережу”16-20 травня 2016 року у місті Вінниця відбувся семінар для директорів бібліотек та керівників Центрів “Вікно в Америку”, організований відділом преси, освіти та культури Посольства США в Україні спільно з Асоціацією “Інформатіо-Консорціум”. Івано-Франківську ОУНБ представляли директор бібліотеки Бабій Л.В. та керівник центру “Вікно в Америку” Жирик Л.І.

Відкрили семінар Валорі Лі, Аташе з питань бібліотек Посольства США в Україні, Валентина Пашкова, координатор Американських центрів, Станіслав Городинський, начальник управління культури і мистецтв Вінницької ОДА,  Наталія Морозова, директор Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки ім. К.А. Тімірязєва.

На семінарі розглядалися питання діяльності інформаційно-ресурсних центрів "Вікно в Америку" в рамках Року англійської мови в Україні, послуг для людей з особливими потребами, внутрішньо переміщених осіб, діяльності волонтерів центру.

Окрема сесія була присвячена співпраці Американського дому і центрів, проведенню найбільшого у світі інтерактивного уроку англійської мови, який планується подаватися на рекорд книги Гіннеса. Представники Посольства США в Україні Конрад Тернер, Радник з питань преси, освіти та культури та Валорі Лі обговорювали такі питання, як академічна доброчесність і кампанія проти плагіату: роль бібліотек і центрів "Вікно в Америку". Практичною частиною стала робота в групах, де ми намагалися створити інноваційну програму для підтримки кампанії з академічної доброчесності. Наш проект називався "Схід і Захід - проти плагіату", оскільки учасниками були бібліотекарі міст Івано-Франківська та Луцька із заходу та міста Слов'янськ зі сходу України.

Впродовж всього семінару керівники центрів ділилися досвідом, висвітлювали найкращі практики своєї діяльності, впровадження інноваційних програм з вивчення та викладання англійської мови.

А ще - це була чудова можливість ознайомитися з діяльністю бібліотеки-колеги, її працівниками та діяльністю.

Щира подяка Посольству США в Україні за чудово організований семінар та можливість вдосконалення!

 

Оновлено 25-06-2022
© 2020. ОУНБ iменi I. Франка