Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail:

Відділ комплектування:
E-mail:
тел. 0342 752479

Відділ мистецтва:
E-mail:

Краєзнавчий відділ:
E-mail:

Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31

Графік роботи:

Щоденно: 10:00 - 19:00
Субота - вихідний день
Cанітарний день - останній четвер місяця

Методична майстерня для вчителів англійської мови23 березня в інформаційно-ресурсному центрі “Вікно в Америку” Івано-Франківської ОУНБ ім. І.Франка відбулася Методична майстерня для вчителів англійської мови загальноосвітніх шкіл області, які проходять навчання та атестацію в Івано-Франківському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти.

Керівник проекту Жирик Л.І. ознайомила вчителів з діяльністю проекту "Вікно в Америку", його ресурсами, клубами та наочними матеріалами для викладання англійської мови як іноземної. Серед ресурсів були книги для викладання мови, англомовні настільні ігри, матеріали для оформлення кабінету англійської мови в школі, країнознавчі видання, енциклопедії та методичні посібники.

Окремою секцією було представлено електронні ресурси центру. Це - англомовні бази даних eLibraryUSA, English Teaching Forum, Teachers Corner, Teacher Planet. Завдяки Посольству США в Україні користувачі бібліотеки мають безкоштовний доступ до цих ресурсів. Дані джерела подають розробки уроків англійської мови на різні теми, дають можливість роздрукування наочних матеріалів, перегляд науково-пізнавальних фільмів, ознайомлення з країнознавчими матеріалами.

Учасників методичної майстерні було проінформовано, що у м.Києві діє Американський культурний центр America House, де відбувається багато подій, в тому числі на допомогу освіті. З січня 2016 року вони організовують вебінари для вчителів англійської мови, які проводять фахівці зі США.

Особливе зацікавлення у вчителів викликала інформація про програму TEA, яка розрахована на вчителів англійської мови, які бажають поїхати на навчання і перейняти досвід роботи американських шкіл.

 

Оновлено 25-06-2022
© 2020. ОУНБ iменi I. Франка