Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail:

Відділ комплектування:
E-mail:
тел. 0342 752479

Відділ мистецтва:
E-mail:

Краєзнавчий відділ:
E-mail:

Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31

Графік роботи:

Щоденно: 10:00 - 19:00
Субота - вихідний день
Cанітарний день - останній четвер місяця

Інтерактивний захід в рамках Року англійської мови в Україні10 березня 2016 року в інформаційно-ресурсному центрі «Вікно в Америку» Івано-Франківської ОУНБ ім. І. Франка відбувся інтерактивний захід – спарений урок з учнями 8-В класу Івано-Франківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №11 з поглибленим вивченням англійської мови. Урок був присвячений темі «Моя майбутня професія».

Керівник проекту «Вікно в Америку» Жирик Л.І. підготувала презентації англійською мовою, в яких ознайомила учнів з найбільш популярними професіями Сполучених Штатів Америки, порівнюючи їх з Україною, ознайомила з деякими незвичними професіями.

Захід проходив у формі діалогу: ведуча задавала запитання, на які учні відповідали, висловлювали свої думки, при цьому практикуючи розмовну англійську мову.

Під час тренінгу учні були поділені на 5 робочих груп, яким були надані питання для дискусії щодо вибраних учнями професій: лікар, дизайнер, спортсмен, кухар. Цікаві думки прозвучали в процесі обговорення результатів роботи в групах. Практично кожний учень мав можливість висловитися, представляючи ту чи іншу професію.

В роботі з учнями часто використовуються тести, квізи. Було запропоновано пройти такий тест і учням 8-В класу, де вони змогли визначити, яка професія їм підходить найбільше.

Учні виявили надзвичайну активність і зацікавлення в таких заходах. А також це була чудова можливість для них ознайомитися із сучасною бібліотекою, її ресурсами та можливостями.

 

Оновлено 25-06-2022
© 2020. ОУНБ iменi I. Франка