Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail:

Відділ комплектування:
E-mail:
тел. 0342 752479

Відділ мистецтва:
E-mail:

Краєзнавчий відділ:
E-mail:

Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31

Графік роботи:

Щоденно: 10:00 - 19:00
Субота - вихідний день
Cанітарний день - останній четвер місяця

Америка очима українця: штат Флорида Івано-Франківська ОУНБ ім. І.Франка активно підтримує Рік англійської мови в Україні!3 березня в Івано-Франківському інформаційно-ресурсному центрі “Вікно в Америку” (керівник – Жирик Л.І.) відбулася мультимедійна презентація “Моя Флорида” Павла Кузика, активного члена клубу розмовної англійської мови.

Павло більше ніж 5 років жив, працював і вчився в штаті Флорида (США). Розповідь про цікаві факти з життя американців, їхню культуру, традиції та звичаї, фестивалі, різні міста, природні парки, музеї, неочікувані зустрічі та багато чого іншого доповнювалися чудовими авторськими світлинами. Особливе емоційне захоплення викликали яскраві фотографії флори і фауни США, які, і це відчувалося, Павло виконував як фахівець-біолог. Презентація велася вільною англійською мовою, учасники задавали багато питань, обговорювали деякі аспекти життя в США. 

Павло Кузик - неординарна особистість, мандрівник, фотограф, журналіст. Він виріс в Івано-Франківську, закінчив Львівський національний університет ім. І.Я. Франка та отримав докторський ступінь в Університеті Флориди (США). За фахом - біолог, займається наукою, проводить дослідження в Українському науково-дослідному інституті гірського лісівництва імені П. С. Пастернака. Втім, не забуває й про творчість, багато мандрує і фотографує, пише статті на краєзнавчу та біологічну тематику, близько 80 з яких опубліковано в регіональних і всеукраїнських газетах та журналах. Дванадцять років тому серйозно захопився фотографією. За останні роки провів дванадцять (!) персональних фотовиставок, в основному присвячених мандрам до далеких і екзотичних країн - Мадагаскар, Фіджі, Мексика, Пуерто-Рико, Узбекистан, Індія та Непал.

А нещодавно він видав першу книжку «Заборонена гора», в якій розповів про свою мандрівку до Непалу та Індії.  На її сторінках міське багатолюддя Індії змінюється на величні пейзажі Гімалаїв, а в кінці автора чекає таємнича священна гора - Мачапучаре, на вершину якої не ступала нога людини.

 

Оновлено 25-06-2022
© 2020. ОУНБ iменi I. Франка