Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail:

Відділ комплектування:
E-mail:
тел. 0342 752479

Відділ мистецтва:
E-mail:

Краєзнавчий відділ:
E-mail:

Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31

Графік роботи:

Щоденно: 10:00 - 19:00
Субота - вихідний день
Cанітарний день - останній четвер місяця

Бібліотека підтримує рік англійської мови в Україні! Зимовий табір в бібліотеці2016 рік проголошений Роком англійської мови в Україні. Підтримуючи цю ініціативу Президента України Петра Порошенка, в січні-лютому 2016 року в інформаційно-ресурсному центрі “Вікно в Америку” проходить зимовий табір для учнів загальноосвітніх шкіл міста Івано-Франківська та Івано-Франківської області, які вивчають англійську мову. Такі табори є проектом міжнародної організації AIESEC, що сприяє розвитку лідерських якостей серед молоді, організовує соціальні та культурні проекти.

Цьогорічний Зимовий табір спрямований на розвиток знань англійської мови серед учнів через спілкування зі студентами-волонтерами з різних країн, руйнування стереотипів про інші країни та розширення кругозору. Заняття проводять стажери із різних країн. Це - Меліке та Юсуф з Туреччини та Наталі з Китаю, а також українські студенти з місцевих вищих навчальних закладів.

            День 1 - день знайомства та день ігор. Діти грали у різні ігри, які допомагають вивчати англійську мову, використовуючи при цьому ігри з фондів ІРЦ "Вікно в Америку" та з фондів спільного проекту з бібліотекою Goethe-Institut в Україні.

            День 2 - танцювальний день. Волонтери намагались в доступний спосіб навчити учнів лексики з питань танців, а також усі спробували танцювати танці різних народів. Це були як народні танці, так і бальні (ча-ча-ча), сучасні (брейк-данс), які виконували учасники табору. Оскільки 26 січня є Міжнародним днем без Інтернету, ми змогли переконатися, наскільки діти, коли мають зацікавлення, можуть і не згадати про свої гаджети та соціальні мережі.

            День 3 - День Туреччини. Волонтери з Туреччини Меліке та Юсуф підготовили презентацію про свою країну, розповіли коротко про історію, культуру, традиції та звичаї. Також вони частували дітей солодощами з Туреччини.

            День 4 - День Китаю. Наталі, яка проживає в Шанхаї (Китай), розповіла про елементи китайської культури, китайську каліграфію, про Велику китайську стіну, релігію, мистецтво та спорт Китаю. Велике зацікавлення викликала у дітей інформація про їжу та церемонію чаювання. Виявляється, що в Китаї найбільш популярним є білий чай, про який ми нічого не знали і яким нас Наталі пообіцяла почастувати. Цікаво було також почути про фестивалі та свята в Китаї, а також про оперу цієї східної країни. Наталі спробувала показати нам, які танці є найбільш поширеними в її країні.

            Наступного тижня буде продовження Зимового табору, тож буде більше англійської мови, більше нових волонтерів - цього разу з Єгипту.

 

Оновлено 25-06-2022
© 2020. ОУНБ iменi I. Франка